JAMAIR – IRENA BUDWEISEROVÁ

JAMAIR – IRENA BUDWEISEROVÁ TRIO

Podzimní abonentní cyklus 2019

WORLD MUSIC

Máte rádi spojování hudebních stylů s příchutí exotiky i tradice? Hudbu, kterou nelze zařadit? Pak si přijďte poslechnout výborné muzikanty, kteří vám tu pestrou směsici hudby představí. Směsici hudby, kterou je radost poslouchat i objevovat.

JAMAIR

V tomto seskupení se setkali tři výrazní interpreti, ovlivnění různými hudebními žánry a různými kulturami. Irena Budweiserová, kterou známe jako zpěvačku s osobitým a energickým projevem, ať již zpívá spirituály, gospely, bluesové skladby nebo folkové balady či své vlastní písně. Mário Biháry, akordeonista a zpěvák, který spojuje romské hudební cítění s klasickou, folkovou i moderní elektronickou hudbou. A výborný kytarista a zpěvák Jakub Racek, který byl Bluegrassovou asociací ČR několikrát oceněn kytaristou roku.

V názvu skupiny se spojila počáteční písmena jejich křestních jmen. Na pódiu pak jejich energie. Svůj pohled na world music představí Jamair v romských, španělských a sefardských písních. Nebudou samozřejmě chybět ani spirituály. Můžeme se těšit na hudbu plnou virtuózní interpretace, na hudbu naplněnou emocemi, opravdovostí a nenapodobitelnou atmosférou.

Jakub Racek – elektrická kytara, zpěv

Mario Biháry – akordeon, piano, klávesy, zpěv

Irena Budweiserová– zpěv, perkuse

L&K Forum od 19:00, stolové uspořádání.

Sál i občerstvení bude otevřeno od 18:30.

Na tento cyklus opět nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné abonentní vstupenky, která zahrnuje vstupné na všechny tři koncerty. Abonentka je přenosná.

Abonentky jsou v předprodeji na pokladně ŠKODA Muzea od 21. června 2019. Předprodej vstupenek na jednotlivé koncerty bude zahájen 5. září 2019.

Cena abonentky je 700 Kč.

Cena vstupenky na jednotlivý koncert Jamair 280 Kč