Program akcí

Rodný dům Ferdinanda Porscheho
28
ČERVEN

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

28 ČERVEN, 2019 - 28 ZÁŘÍ, 2019

PROGRAM AKCÍ V RODNÉM DOMĚ V LÉTĚ

PROGRAM AKCÍ V RODNÉM DOMĚ FERDINANDA PORSCHEHO

 

28. – 30. 6. | ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

První prázdninový víkend si pro Vás a Vaše děti připravila kavárna v Rodném domě speciální letní sladkou nabídku. Těšit se můžete na zmrzlinové poháry, ovocné smoothies, cukrovou vatu a dezerty. Žáci ZŠ s vyznamenáním na vysvědčení (po předložení) dostanou točenou zmrzlinu zdarma. Rodný dům a kavárna budou otevřeny od 9 do 17 hodin.

13. 7. | LETNÍ GRILOVÁNÍ S PIVNÍMI SPECIÁLY

V sobotu 13. července si kavárna v Rodném domě připravila pro návštěvníky letní grilování a ochutnávku pivních speciálů z malých pivovarů. Chybět nebudou steaky z různých druhů mas, zelenina a mnoho dalších dobrot z grilu. Přijďte a užijte si odpočinkový sobotní den v areálu Rodného domu Ferdinanda Porsche. Rodný dům a kavárna budou otevřeny od 9 do 17 hodin, grilování od 11 do 16 hodin.

17. 8. | VRATISLAVICKÉ SLAVNOSTI

Rodný dům Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích nabízí návštěvníkům po celý den volný vstup. Pro zájemce jsou připraveny komentované prohlídky expozice (bez předchozí rezervace) a občerstvení v kavárně. Rodný dům a kavárna budou otevřeny od 9 do 17 hodin.

31. 8. | 4. FESTIVAL VÍNA LIBEREC

Účastníci festivalu mají vstup do Rodného domu zdarma, otevřeno bude od 9 do 22 hodin.

7. 9. | DNY EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ 2019

Rodný dům Ferdinanda Porscheho nabízí návštěvníkům po celý den volný vstup. Připraveny jsou komentované prohlídky expozice (zdarma, bez předchozí rezervace), dětský koutek, stylové občerstvení v kavárně.

28. 9. | FOOD TRUCK 

Poslední víkend v září se hosté a návštěvníci kavárny a Rodného domu mohou těšit na speciality, které budou připravovány v „ZÁTIŠÍ FOOD TRUCKU“. Těšte se na polévky, vafl e na špejli, sezónní limonády a další dobroty.

 

Více informací o Rodném domě Ferdinanda Porscheho.

Nadcházející události

Všechny události