ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Abonentní cyklus
25
ZÁŘÍ

Abonentní cyklus

25 ZÁŘÍ, 2019

ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Podzimní abonentní cyklus 2019

WORLD MUSIC

Máte rádi spojování hudebních stylů s příchutí exotiky i tradice? Hudbu, kterou nelze zařadit? Pak si přijďte poslechnout výborné muzikanty, kteří vám tu pestrou směsici hudby představí. Směsici hudby, kterou je radost poslouchat i objevovat.

ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Zuzana Lapčíková je výbornou cimbalistkou, osobitou zpěvačkou i skladatelkou symfonické a orchestrální hudby. Hrála s mnoha moravskými cimbálovými muzikami, s Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů, s Filharmonií Brno, s Talichovým komorním orchestrem. Koncertuje nejen u nás, ale i na festivalech v Evropě, v USA a v Číně.

Je držitelkou ceny Anděl za album Rozchody a Návraty. Její další album "Marija Panna přečistá" bylo na cenu Anděl nominováno. Scénický balet Balady, který spoluvytvářela, se dočkal cen Radoka a Thalie. Složila hudbu k textům Jana Ámose Komenského. Vokálně-instrumentální projekt Orbis Pictus uvedla mimo jiné Pražská komorní filharmonie s Českým filharmonickým sborem Brno v pražském Rudolfinu.

Kořeny Zuzany Lapčíkové na moravském Slovácku a její otevřenost ke všem hudebním podnětům vede k propojení folklóru, jazzu, latinskoamerické hudby a hudby klasické. To vše uslyšíte na koncertě v Mladé Boleslavi za doprovodu výborných jazzových hudebníků. Mnoho písní si zamilujete na první poslech. V mnoha písních budete při každém dalším poslechu objevovat nové krásné detaily.

L&K Forum od 19:00, stolové uspořádání.

Sál i občerstvení bude otevřeno od 18:30.

Na tento cyklus opět nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné abonentní vstupenky, která zahrnuje vstupné na všechny tři koncerty. Abonentka je přenosná.

Abonentky jsou v předprodeji na pokladně ŠKODA Muzea od 21. června 2019. Předprodej vstupenek na jednotlivé koncerty bude zahájen 5. září 2019.

Cena abonentky je 700 Kč.

Cena vstupenky na jednotlivý koncert Zuzana Lapčíková Qiuntet 280 Kč

Nadcházející události

Všechny události