Aktuální výstavy

Všechny krátkodobé výstavy jsou přístupné v rámci běžného vstupného do muzea. Využijte možnosti zakoupení celoroční vstupenky do expozic ŠKODA Muzea za zvýhodněnou cenu.
Český betlém David Černý: Český betlém
Ojedinělá výstava bronzových plastik výtvarníka Davida Černého představuje scénické obrazy českých dějin a kultury. Svou formou detailního zpracování jednotlivých postav plastiky připomínají tradiční betlém. Soubor byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Výstava je k vidění v sále Hieronimus III.
V ČELE PELOTONU, S TAHEM NA BRANKU
Sponzorské aktivity společnosti ŠKODA AUTO
Věděli jste, že závod Tour de France původně jezdily automobily, než je (na delší trati) vystřídala jízdní kola? Odhadnete, kolikakilogramovou křišťálovou trofej podle návrhu designera ŠKODA AUTO zdvihá nad hlavu vítězný cyklista? Chcete si připomenout historické triumfy našich hokejistů na mistrovství světa, jehož podpora společností ŠKODA AUTO se dostala až do Guinnessovy knihy rekordů? Znáte příběh prvního vozu FAVORIT fenomenálního Jaromíra Jágra? To vše a mnohé další zajímavosti najdete na nové výstavě ve ŠKODA Muzeu, přístupné veřejnosti od 21. července 2017.
HLAS LESA
Desátým rokem obohacuje společnost ŠKODA AUTO českou krajinu o nové stromy. V rámci našeho jedinečného ekologického projektu se držíme jednoduchého pravidla, za každý prodaný vůz ŠKODA v České republice vysadíme jeden strom. Díky vám je to k dnešnímu dni již pořádný les. Ale kdy jste se naposledy ztratili v lese? Na oslavu vysazení půl-miliontého stromu jsme se rozhodli přinést les přímo k lidem pomocí instalace Hlas lesa, která je právě k vidění ve ŠKODA Muzeu. Vydali jsme se do českých hor, abychom zachytili jemné zvuky přírody, které jsme následně poskládali do tematických symfonií. Tyto lesní "orchestry" streamujeme za použití Direct Sound technologie. Náš reproduktor je skryt v obří vznášející se kouli vyrobené z mechu, kamenů, listí a hub a lidé stojící přímo pod instalací jsou okamžitě přeneseni k zurčícímu potůčku uprostřed rozkvetlé lesní louky. Dopřejte si trochu klidu a navštivte tuto jedinečnou instalaci i vy od 12. srpna do 24. září 2017.

Aktuální informace

6/2/2017 ŠKODA Muzeum
Nabídka exkurzí na měsíc srpen. Více informací v sekci Prohlídky.
5/31/2017 ŠKODA Muzeum
Exkurze ve ŠKODA Muzeu a v závodě nyní nabízíme i v polském jazyce. Nutná předchozí rezervace.
1.9. 2017 (od 17:00) - 2.9. 2017 (do 11:00) - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
​7. 9. 2017 - Uzavřena část expozice v prostorách preciznosti.