Aktuální výstavy

Všechny krátkodobé výstavy jsou přístupné v rámci běžného vstupného do muzea. Využijte možnosti zakoupení celoroční vstupenky do expozic ŠKODA Muzea za zvýhodněnou cenu.
ŠKODA VISION X – hliněný model v reálné velikosti
Od středy 7. března do neděle 18. března 2018 bude v prostorách expozice ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi exkluzivně vystaven hliněný model ŠKODA VISION X v reálné velikosti, který vznikl v mezinárodním týmu ŠKODA DESIGN. Návštěvníkům tak ŠKODA Muzeum nabídne jedinečnou možnost prohlédnout si model prvního zástupce značky ŠKODA v segmentu městských crossoverů. Na základě tohoto modelu vznikl koncept, který se veřejnosti představí na 88. autosalonu v Ženevě.
Filmové klapky – Zlín film festival
21. ročník Salonu filmových klapek se letos poprvé odhaluje veřejnosti ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. V prostoru expozice bude k vidění do 23. března 2018. KLAPKA TOUR 2018 má naplánováno šest zastávek, včetně zahraniční expozice v Evropském parlamentu v Bruselu. Tradiční aukce se pak uskuteční v neděli 27. května 2018 v Kongresovém centru ve Zlíně v době konání 58. ročníku Zlín Film Festivalu – Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež. Výtěžek aukce bude stejně jako v přechozích letech věnován na podporu autorských snímků studentů filmových škol a dalších začínajících tvůrců.
HISTORIE REKLAMY LAURIN & KLEMENT A ŠKODA:
OD SUPER VELOCIPEDU AŽ PO SUPERBA
Projděte si s námi styly, techniky a design reklamních materiálů značek LAURIN & KLEMENT a ŠKODA v jednotlivých fázích vývoje - od prvních, tiskařsky ručně komponovaných inzercí na prodej kol a motocyklů, přes propagační letáky a brožury k jednotlivým vozům, až po kompletní produktové a imagové kampaně. Propagace značky ŠKODA AUTO je stejně bohatá, jako samotná historie společnosti. Výstava nabízí jedinečný vhled do komunikační strategie českého automobilového výrobce v běhu času a kontextu doby a je možné ji navštívit od 1.2.2018.
Český betlém David Černý: Český betlém
Ojedinělá výstava bronzových plastik výtvarníka Davida Černého představuje scénické obrazy českých dějin a kultury. Svou formou detailního zpracování jednotlivých postav plastiky připomínají tradiční betlém. Soubor byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Výstava je k vidění v sále Hieronimus III.

Aktuální informace

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE OD 1. ÚNORA DOJDE KE ZMĚNĚ REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA