Aktuální výstavy

Všechny krátkodobé výstavy jsou přístupné v rámci běžného vstupného do muzea. Využijte možnosti zakoupení celoroční vstupenky do expozic ŠKODA Muzea za zvýhodněnou cenu.
PRVNÍ KILOMETRY V PRVNÍ REPUBLICE
Zveme vás k projížďce první republikou! Mladoboleslavská automobilka L&K/ŠKODA tehdy patřila k pilířům motoristického boomu masarykovského Československa. Co se naši předkové učili v autoškole? Jak si poradili bez navigace? Jaké byly rychlostní limity? Kde se tankoval benzin, parkovalo, kam jezdilo do servisu? Za vzrušujícím motoristickým sportem, exotikou dálkových jízd nebo za VIP majiteli vozů ŠKODA a řadou dalších zajímavostí se vydejte na novou výstavu, přístupnou veřejnosti do 28. dubna 2019.
Český betlém David Černý: Český betlém
Ojedinělá výstava bronzových plastik výtvarníka Davida Černého představuje scénické obrazy českých dějin a kultury. Svou formou detailního zpracování jednotlivých postav plastiky připomínají tradiční betlém. Soubor byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Výstava je k vidění v sále Hieronimus III.

Aktuální informace

9.1. 2019 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
29.1. 2019 - Část expozice uzavřena.
24. až 29.01. 2019 - Restaurace Václav uzavřena celý den.
8/28/2018 UPOZORNĚNÍ
Od 1.9.2018 bude možná platba hotově pouze v CZK.