Aktuální výstavy

Všechny krátkodobé výstavy jsou přístupné v rámci běžného vstupného do muzea. Využijte možnosti zakoupení celoroční vstupenky do expozic ŠKODA Muzea za zvýhodněnou cenu.
30 let: Fenomén FAVORIT
Od středy 16. září 1987, světové výstavní premiéry nové generace automobilů ŠKODA s předním pohonem, urazila mladoboleslavská značka obrovský kus cesty. Odrazovým můstkem se stala právě moderní modelová řada FAVORIT / FORMAN / PICK-UP s atraktivním designem studia Bertone. Dobyla řady úspěchů v motoristickém sportu, ale především u více než milionu spokojených zákazníků v desítkách zemí světa. ŠKODA Muzeum poutavou formou připomíná napínavý příběh vývoje nového automobilu, lemovaný méně známými prototypy, trofejemi z prestižních závodů i soutěží a atraktivními fotografiemi. Nová výstava je veřejnosti přístupná od 18. září 2017 do 28. ledna 2018.
HISTORIE REKLAMY LAURIN & KLEMENT A ŠKODA:
OD SUPER VELOCIPEDU AŽ PO SUPERBA
Projděte si s námi styly, techniky a design reklamních materiálů značek LAURIN & KLEMENT a ŠKODA v jednotlivých fázích vývoje - od prvních, tiskařsky ručně komponovaných inzercí na prodej kol a motocyklů, přes propagační letáky a brožury k jednotlivým vozům, až po kompletní produktové a imagové kampaně. Propagace značky ŠKODA AUTO je stejně bohatá, jako samotná historie společnosti. Výstava nabízí jedinečný vhled do komunikační strategie českého automobilového výrobce v běhu času a kontextu doby a je možné ji navštívit od 1.2.2018.
Český betlém David Černý: Český betlém
Ojedinělá výstava bronzových plastik výtvarníka Davida Černého představuje scénické obrazy českých dějin a kultury. Svou formou detailního zpracování jednotlivých postav plastiky připomínají tradiční betlém. Soubor byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Výstava je k vidění v sále Hieronimus III.

Aktuální informace

31.01. 2018 - Restaurace Václav uzavřena celý den.
31.1. 2018 - Část expozice uzavřena.
 31.1. 2018 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
23.01. 2018 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem uzavřeno.