Aktuální výstavy

Všechny krátkodobé výstavy jsou přístupné v rámci běžného vstupného do muzea. Využijte možnosti zakoupení celoroční vstupenky do expozic ŠKODA Muzea za zvýhodněnou cenu.
Úspěchy vozů ŠKODA na Rallye Monte Carlo
Nejstarší a nejslavnější automobilové soutěže světa, legendární Rallye Monte Carlo, se vozy z Mladé Boleslavi účastní již od jejího druhého ročníku - 105 let! Start hraběte Saši Kolowrata s vozem Laurin & Klement řady F dělí od současného úspěšného angažmá modelu ŠKODA Fabia R5 řada strhujících příběhů. Vozy ŠKODA, blízké sériové produkci, dosáhly mnoha vítězství ve třídě i skvělých umístění v konkurenci nejvýkonnějších sportovních speciálů své doby. Připomeňme si ve ŠKODA Muzeu výkony domácích i zahraničních posádek, 40. výročí dvojitého vítězství kupé 130 RS, čtyři triumfy v řadě dvojice Sibera / Gross s vozem Favorit i méně známé kapitoly z historie působení značky ŠKODA na náročné trati Rallye Monte Carlo. Nová výstava je veřejnosti přístupná od 24. února 2017.
Český betlém David Černý: Český betlém
Ojedinělá výstava bronzových plastik výtvarníka Davida Černého představuje scénické obrazy českých dějin a kultury. Svou formou detailního zpracování jednotlivých postav plastiky připomínají tradiční betlém. Soubor byl vytvořen pro Autostadt (Wolfsburg, Německo) při příležitosti výstavy EXP0 2000. Výstava je k vidění v sále Hieronimus III.

Aktuální informace

Rádi bychom Vás upozornili, že v rozmezí 17.7. – 23.7.2017 bude probíhat instalace nové výstavy. Omlouváme se za méně komfortní podmínky v části muzea.
Děkujeme za pochopení!
Dne 17.7.2017 ŠKODA Muzeum + obě parkoviště včetně spojovací komunikace zcela uzavřena pro veřejnost
6/2/2017 ŠKODA Muzeum
Nabídka exkurzí na měsíc srpen. Více informací v sekci Prohlídky.
5/31/2017 ŠKODA Muzeum
Exkurze ve ŠKODA Muzeu a v závodě nyní nabízíme i v polském jazyce. Nutná předchozí rezervace.
1.9. 2017 (od 17:00) - 2.9. 2017 (do 11:00) - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
3. - 16. 7. a 26.08. 2017 - Restaurace Václav uzavřena celý den.