ZMĚNA REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

1/31/2018
VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE OD 1. ÚNORA DOJDE KE ZMĚNĚ REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
K zavedení nových opatření vedla neudržitelná situace, kdy nekontrolované najíždění velkého množství vozů neumožňovalo parkování návštěvníkům ŠKODA Muzea a Zákaznického centra, jimž parkoviště primárně slouží.

Návštěvníci expozice ŠKODA Muzea a zákazníci Restaurace VÁCLAV mohou mezi 9. a 17. hodinou parkovat zdarma. Platí následující pravidla:

› Při vjezdu na parkoviště obdržíte od obsluhy parkovací lístek.
› Tento lístek si vezměte s sebou na pokladnu ŠKODA Muzea, kde Vám k zakoupené vstupence parkovací lístek označí razítkem a parkování tak budete mít zdarma.
› Takto označený lístek předložíte obsluze při výjezdu z parkoviště.
› V případě návštěvy restaurace VÁCLAV platí obdobný postup – stačí požádat obsluhu při placení účtu o razítko.

DŮLEŽITÉ! Označení razítkem musí proběhnout při zakoupení vstupenky na pokladně ŠKODA Muzea nebo při placení účtu v Café/Restaurantu Václav. Později na nárok na bezplatné parkování nebude brán zřetel.

Standardní režim parkoviště:
› Provozní doba parkoviště s obsluhou je v pracovní dny od 5.30 do 20.00 hodin.
› O víkendech a svátcích pak bez obsluhy a zdarma.
› Prvních 90 minut je pro každého zdarma. Za každou další započatou hodinu zaplatíte 30 Kč dle platného ceníku.
Od 17.00 hodin začne obsluha vydávat parkovací lístky v hodnotě 50 Kč a bez zakoupeného lístku vůz na parkoviště nevpustí. Tento režim platí i pro případy prodloužené otevírací doby při večerních / kulturních akcích.
› Při výjezdu řidič tento parkovací lístek předloží a zaplatí obsluze parkovné dle platného ceníku.
› Při výjezdu z parkoviště musí řidič předložit parkovací lístek obsluze. Při ztrátě parkovacího lístku bude požadován poplatek 1 000 Kč.
› Autobusy s návštěvníky ŠKODA Muzea mohou využívat kapacit parkoviště zdarma po dobu prohlídky.
› Dle potřeby může dojít k uzavření parkoviště nebo k prodloužení jeho provozní doby.