Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.
Program

PODZIMNÍ ABONENTNÍ CYKLUS „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“
Krásné černošské hlasy a brilantní muzikanti představí hudbu, která byla inspirací mnoha současným trendům.

22. 10. – JUWANA JENKINS
Koncert bluesové královny plný energického zpěvu. Rodačka z Philadelphie, afroamerická zpěvačka a textařka, přiveze jak blues, soul či gospel, tak své vlastní originální písně. Hudba sršící energií, úsměvy, doplněná neuvěřitelným charismatem Juwany Jenkins slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Sál L&K Forum, od 19:00.
Vstupné 260,- Kč.

21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO
Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio, ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál L&K Forum, od 19:00.
Vstupné 260,- Kč.

Cena abonentky 620 Kč.Prodej jednotlivých vstupenek od 20. srpna 2018. Stolkové uspořádání.
23. 10. – NEOBYČEJNÉ PŘÍBĚHY: VŠECHNY PREZIDENTOVY VOZY (Lukáš Nachtmann)
Zveme vás na druhou přednášku podzimní části oblíbeného cyklu „Neobyčejné příběhy“. Dlouhou tradici prezidentských vozidel započal již první československý prezident T. G. Masaryk. Historii jeho hradních automobilů od Laurinek po Škodovky představí Lukáš Nachtmann. Sál L&K Forum, od 17:30. Před přednáškou je možné zhlédnout expozici ŠKODA Muzea. Vstup zdarma.
13. 11. – DĚTSKÉ ODPOLEDNE „ PRVNÍ REPUBLIKA“
Srdečně zveme všechny děti školního i předškolního věku na zábavně-naučné odpoledne do ŠKODA Muzea, tentokrát inspirované aktuální výstavou „První kilometry v první republice“. Přeneseme se společně s dětmi do období první republiky, dozvíme se např., jak si naši předkové poradili bez navigace, kde tankovali, kam jezdili do servisu, co se učili v autoškole a další zajímavosti. Účast rodičů je vítaná, ale není nutná. ŠKODA Muzeum, od 16:00 do 17:30 hod. Vstupné 50,- Kč. Rezervace na tel. 326 8 32038.
13. 11. – NEOBYČEJNÉ PŘÍBĚHY: HISTORIE A VÝVOJ ČERPACÍCH STANIC (Jiří Křížek)
Zveme vás na závěrečnou přednášku podzimní části oblíbeného cyklu „Neobyčejné příběhy“. Nedílnou součástí automobilismu byly i doprovodné služby, které byly důležité k jeho rozvoji. Vznik a vývoj nepostradatelných čerpacích stanic přiblíží Jiří Křížek. Před přednáškou je možné shlédnout expozici ŠKODA Muzea. Sál Hieronismus II, od 17:30.
Vstup zdarma.
14. 11. ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS
Koncert se koná v rámci festivalu „Slunce svítí všem“. Sál L&K Forum, od 18:00 hod. Předprodej vstupenek: Krámeček (Václavkova 950) a Infocentrum MB.
Vstupné 490,- Kč
15. 11. – KRYŠTOF „JENOM PÍSNIČKY TOUR 2018“
Vstupenky na koncert jsou VYPRODÁNY!
19. 11. – PAVEL ŠPORCL A GIPSY WAY ENSEMBLE
Sál L&K Forum, od 19:00. Předprodej vstupenek v síti Ticketportal, Informačním centru a DK v Mladé Boleslavi.
21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO
Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál L&K Forum, od 19:00, stolkové uspořádání. Vstupné 260,- Kč.
24. 11. – DIASHOW MARTINA LOEWA MADAGASKAR
Ostrov skotačivých lemurů, záhadných chameleonů, věkovitých baobabů a srdečných domorodců. Dobrodružné putování přes hory, řeky, pralesy i savany: hliněné vesnice, zvědavé děti, strašidelná skalní města i romantické pláže s palmami. Sál L&K Forum, sobota od 17:00. Vstupné 160 Kč dospělí, 80 Kč děti do 15 let.
30. 11. – TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ
Kreativní odpoledne je určeno dětem od 10 let nebo menším s doprovodem rodičů. S sebou adventní svíčky a 2 m stuhy v barvě ladící ke svíčkám, event. zahradnické nůžky. Ostatní materiál je zajištěn. Vstupné: 100,- Kč. Nutná rezervace, tel. 326 832 038. Od 15 do 18 hod. Příchod možný mezi 15 a 17 hod.
5. 12. – ADVENTNÍ PUTOVÁNÍ ZA MIKULÁŠEM
Čarovné putování muzeem, při kterém potkáte lucky, barborky, černého Ambrože, perchtu, ale i čerty a samotného Mikuláše. Spojené s tradiční mikulášskou nadílkou v podání Divadýlka na Dlani. Začátky v 16, 17, 18 a 19 hod. Vstupné 80,- Kč. Dárkové balíčky k rozdávání Mikulášem (označené jmenovkou) přineste na začátek své skupiny na recepci muzea.
20. 12. – BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
Zpěvačka Lucie Bílá již několik let zpříjemňuje předvánoční čas tradičními koncerty, ze kterých dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne. Zveme vás na předvánoční turné, během kterého zazní písně z obou alb Bílé Vánoce Lucie Bílé. Lucii Bílou doprovodí kapela Petra Maláska a Bílý pěvecký sbor. Jako host vystoupí frontman kapely Arakain Jan Toužimský. Svátečním slovem koncert uvede římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Sál L&K Forum, od 18:00. Vstupné 1290/990 Kč, děti do 15 let 20% sleva.


Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea denně od 9 do 17 hod a rovněž v síti
TicketPro.

Na akcích ŠKODA Muzea mohou být pořizovány fotografické a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely v interních médiích společnosti ŠKODA AUTO a.s. a regionálních mediích. V případě, že účastník akce nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na emailové adrese info.muzeum@skoda-auto.cz .  

Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si: Program kulturních akcí a výstav říjen | listopad / listopad

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.

Aktuální informace

31.10.2018 - Restaurace Václav uzavřena od 16:00 hodin.
Od 21.11.2018 do 13.1.2019 - Omezení parkování u ŠKODA Muzea a Zákaznického Centra. Možno využít parkovací plochy v Bondy Centru.
8/28/2018 UPOZORNĚNÍ
Od 1.9.2018 bude možná platba hotově pouze v CZK.
Dne 30.10. /od 12 hod./ a 31.10.2018 bude z důvodu inventury uzavřen shop.