Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.
Program

Podzimní abonentní cyklus „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“
Krásné černošské hlasy a brilantní muzikanti představí hudbu, která byla inspirací mnoha současným trendům.

19. 9. – DANI ROBINSON CONCEPT
Blues – rockový koncert skvělého zpěváka a jedinečného kytaristy Dani Robinsona a jeho bandu. Dani, černošský dravec, je označován za oživlého Jimi Hendrixe a pravidelně koncertuje s jediným žijícím členem Jimiho kapely, basistou Billy Coxem. V průběhu koncertu bude pokřtěno Daniho debutové album jeho vlastních skladeb. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 220,- Kč.
22. 10. – JUWANA JENKINS
Koncert bluesové královny plný energického zpěvu. Rodačka z Philadephie, afroamerická zpěvačka a textařka, přiveze jak blues, soul či gospel, tak své vlastní originální písně. Hudba sršící energií, úsměvy, doplněná neuvěřitelným charismatem Juwany Jenkins slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.
21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio, ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.

Cena abonentky 620 Kč. Prodej abonentek bude zahájen 11. června 2018. Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen 20. srpna 2018.
20. 9. – DAVID KOLLER BAND
David Koller s kapelou zahraje největší hity své sólové kariéry. Samozřejmě dojde i na písně skupiny Lucie - těšit se můžete na skladby Chci zas v tobě spát, Gipsy love, Recidiva nebo Amerika. Vstupenky v předprodeji za 400,- Kč / na místě za 450,- Kč. Sál L&K Forum od 19:00.
24. 9. – PŘEDNÁŠKA JANA MÜHLFEITA „ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU“
Přednáška známého kouče a mentora Jana Mühlfeita pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty, a odhaluje možnosti, jak je využívat. Sál L&K Forum, od 18:30 hod.
PŘEDNÁŠKOVÝ CYKLUS „ NEOBYČEJNÉ PŘÍBĚHY Z HISTORIE AUTOMOBILKY“
25. 9. – Automobily první republiky (Jan Tuček)
23. 10. – Všechny prezidentovy vozy (Lukáš Nachtmann)
13. 11. – Historie a vývoj čerpacích stanic (Jiří Křížek)
Vstup zdarma, od 17:30.
2. 10. – ČESKÁ FILHARMONIE „BICISTÉ“
Víte, který filharmonický hudebník ovládá hru na úplně nejvíc nástrojů? Ano, je to bicista! Umí totiž zahrát na téměř vše od trianglu, přes nejrůznější bubny a bubínky až po něco, čemu se říká „okurka“. Tajemný obsah skladu bicích nástrojů objevíte s bicisty České filharmonie a jejich učedníky. Sál L&K Forum od 10:00 a 12:00 pro ZŠ, vstupné 140 Kč, pedagogický doprovod zdarma. Sál L&K Forum od 18.30 pro veřejnost, vstupné 300 Kč, děti a mládež do osmnácti let 150 Kč.
4. 10. – HOT CLUB
Výroční koncert Hot Club a hosté Jazz Fidlers. Sál LK Forum.

15. 11. – KRYŠTOF – JENOM PÍSNIČKY TOUR
Kapela Kryštof i na podzim roku 2018 vyráží na JenomPísničkyTour po českých divadlech a kulturních centrech.
Sál L&K Forum od 19:00. Koncert je k sezení na tribuně.
Ceny vstupenek jsou 990 Kč / 890 Kč / 790 Kč. Předprodej vstupenek na recepci ŠKODA Muzea od pondělí 4. června od 8:00. Telefonické rezervace vstupenek nejsou možné.
Prodej vstupenek je omezen na 6 kusů pro jednu osobu.
VYPRODÁNO


Předprodej vstupenek na recepci ŠKODA Muzea a na
TicketPro.

Na akcích ŠKODA Muzea mohou být pořizovány fotografické a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely v interních médiích společnosti ŠKODA AUTO a.s. a regionálních mediích. V případě, že účastník akce nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na emailové adrese info.muzeum@skoda-auto.cz .  

Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si: Program kulturních akcí a výstav.

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.

Aktuální informace

Mimořádně v létě (30.7 – 31.8) nabízíme pro návštěvníky bez vlastního dopravního prostředku možnost využití námi sjednané autobusové dopravy pro exkurzi do výrobního závodu ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav. Tato nabídka platí pro všední dny. Exkurze do závodu začínají v 10:30 a 14:00. Poté navazuje komentovaná prohlídka expozice a depozitáře ŠKODA Muzea. Celková délka programu je 3 hodiny. Cena za exkurzi se neliší od aktuálního ceníku. Prohlídka závodu je určena pouze pro osoby starší 10 let. Kapacita omezena. Pro více informací a rezervace kontaktujte návštěvní službu ŠKODA Muzea, tel. +420 326 8 31134, 31135, 31137.
VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE OD 1. ÚNORA DOJDE KE ZMĚNĚ REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA