Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.

Tip pro vás: máte-li zájem dostávat pozvánky na muzejní akce formou e-mailu, pošlete prosím prázdný e-mail se slovem "pozvánky" v předmětu zprávy na adresu muzeum@skoda-auto.cz
Program

6. 3. – PŘEDNÁŠKA ŠKODA 1202 – HISTORIE, VÝVOJ, TECHNIKA A SPORT
Zveme vás na pokračování oblíbeného přednáškového cyklu Neobyčejné příběhy z historie automobilky. Úvodní přenáška jarního cyklu bude věnována slavnému STW, které v mnoha jeho podobách přiblíží novinář Jiří Mewald. Přijďte si poslechnout příběhy, kde hlavní hrdinkou bude legendární „stejšna“. Sál L&K Fórum, od 17:30 hod. Před přednáškou je možné shlédnout expozici ŠKODA Muzea. Vstupné zdarma.
7.3. FUK! Divadelní představení s Jiřím Langmajerem
Zveme vás zve na současnou černou komedii Divadla pod Palmovkou o úskalích mužského středního věku. V hlavní roli komedie holandské autorky Marie Goos se v roli Jardy, politika, který doufá, že se brzy stane ministrem zahraničních věcí, představí Jiří Langmajer. Jeho hereckými partnery, kteří doplňují čtveřici nerozlučných kamarádů, budou Martin Hruška, Ondřej Volejník a Zdeněk Kupka.
Více informací o představení zde http://podpalmovkou.cz/inscenace-43-fuk Sál L&K Forum od 19:00. Vstupné 420 Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.
16. 3 DIASHOW MARTINA LOEWA - ŠVÝCARSKO
Švýcarsko - země, kde hory jsou doma. A také země lahodné čokolády, světoznámého děravého sýra, přesných hodinek a superpřesných vlaků. Země, kde leží největší ledovec i nejvýše položená vlaková stanice Evropy. Kraj vysokých alpských štítů i zelených pastvin, kde zvoní strakaté krávy a voní luční květy. Země ještě mnoha a mnoha dalších superlativů. Více informací na www.promitani.cz/svycarsko . Sál L&K Forum, od 19:00 hod. Vstupné 140,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

26. 3. IDA KELLAROVÁ, ČHAVORENGE A ČESKÁ FILHARMONIE
Dětský pěvecký sbor Čhavorenge vystoupí na mimořádném koncertě v mladoboleslavském ŠKODA Muzeu. Za doprovodu hudebníků České filharmonie zazpívají čtyři desítky romských dětí z celé České a Slovenské republiky tradiční i soudobou romskou hudbu. Koncert se uskuteční v rámci spolupráce ŠKODA AUTO a.s. a České filharmonie.
L&K Forum, od 18:30 hod. Vstupné 400,- Kč, děti do 15 let 250,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.

27. 3. – PŘEDNÁŠKA: AUTOMOBILISMUS V SEVERNÍCH ČECHÁCH V LETECH 1900 - 1925
Další přednáška jarního cyklu „Neobyčejné příběhy“ bude věnována počátkům automobilismu v severních Čechách. Jaké značky automobilů se prodávaly nejvíce? A jakým způsobem se vozidla prodávala? Přijďte si poslechnout přednášku Jana Němce. Sál Hieronimus II, od 17:30 hod. Před přednáškou je možné shlédnout expozici ŠKODA Muzea. Vstupné zdarma.
27. 3. – VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ
Přijměte pozvání na březnové odpoledne pro děti, které bude probíhat ve znamení jara a Velikonoc. Vhodné pro předškolní i školní děti, rodiče vítáni. Salonek Kolowrat, od 16 do 18 hod. Vstupné 50,- Kč, nutná rezervace na tel. 326 8 32038.
11. 4. PRAGUE CELLO QUARTET aneb Hudební jednohubky České filharmonie
Zveme Vás na pořad České filharmonie, ve kterém vystoupí čtveřice mladých cellistů – Prague Cello Quartet. 4 kluci, 4krát 4 struny a 4 smyčce. Ano, tihle se staví k hudbě cellem. A pokud vás zajímá, kolik rafinovaných zvuků se ukrývá v jejich nástrojích, neváhejte a objevte tajemství violoncella! Programem provází Klára Boudalová. Sál L&K Forum, od 19:00 hod. Vstupné 280,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.
13. 4. MIG 21
Koncertní turné kapely v čele se zpěvákem, hercem a tanečníkem Jiřím Macháčkem pokračuje na jaře roku 2018. Kapela kromě zlatého fondu svých písní představí i několik novinek, mimo jiné skladbu Svoboda není levná věc, která dala i název celému turné. Vstupné 320,- Kč v předprodeji, 360,- Kč. Rezervace a předprodej na recepci ŠKODA Muzea denně od 9 do 17 hodin a v síti TicketPro.
16. 4. LENKA NOVÁ & PETR MALÁSEK
Lenka Nová, zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem, vystoupí v komorním recitálu Příběhy u piána s Petrem Maláskem ve ŠKODA Muzeu v rámci celorepublikového turné. V rámci recitálu uslyšíte i písně z nejnovějšího alba Lenky Nové Čtyřicítka. Sál L&K Forum, od 19:00. Vstupné 300,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a přes TicketPro.
18. 4. BARBORA POLÁKOVÁ
V březnu a dubnu můžete vidět živě Barboru Polákovou s kapelou na TOUR 2018. Objedou celkem 12 koncertů napříč Českou republikou a jednou zavítají také na Slovensko. Můžete se těšit na písničky z nové desky ZEMĚ, která vyjde začátkem března, ale dočkáte se i některých skladeb z prvního alba. Sál L&K Forum, od 19:00 hod. Vstupné 300,- Kč v předprodeji, 350,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a v síti TicketPro.
14. 5. RADKA FIŠAROVÁ & SAŠA YASINSKI & JAZZ4
V česko-francouzském koncertním programu Rendez-Vous Radky Fišarové uslyšíte nejen francouzský šanson předních francouzských interpretů (E. Piaf, Ch. Aznavour, M. Mathieu atd.), ale také slavné filmové melodie a písně v netradičních aranžích. Velkou část repertoáru tvoří české autorské písně a šansony z nového CD Rendez-vous. Radku doprovodí běloruský akordeonista Saša Yasinski a hudební seskupení Jazz4 ve složení klavír, kontrabas, kytara a bicí. Sál L&K Forum, od 19:00. Vstupné 300,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a přes TicketPro.
16. 5. Film music tour 2018
18. 5. Muzejní noc ve ŠKODA Muzeu a v Rodném domě F. Porscheho ve Vratislavicích
22. 5. Dan Bárta & Illustratosphere: Mezi vrcholy tour 2018
Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si: Program kulturních akcí a výstav na březen

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.

Aktuální informace

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE OD 1. ÚNORA DOJDE KE ZMĚNĚ REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
21.2. 2018 - Omezení parkování u ŠKODA Muzea.