Restaurace a obchod

Moderní restaurace v historickém prostředí

Novým gastronomickým lákadlem města Mladá Boleslav i celého regionu je moderní Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea. VÁCLAV hostům nabízí vše, co hrdlo i srdce ráčí: kvalitní nabídku pokrmů a nápojů, příjemnou atmosféru a moderní prostředí, obklopené historickým okolím.

Jedná se o jedinečné spojení společností Zátiší Catering Group. a ŠKODA AUTO, kdy firma ZCG otevřela v nově zrekonstruovaných prostorách budovy ŠKODA Muzea svoji další provozovnu. Přestože muzeum dostalo moderní design, je silně spojeno s historií. Stojí na místě bývalých výrobních hal, kde se do roku 1928 vyráběly automobily.

Café/Restaurant Václav nabízí výbornou kuchyni z prémiových regionálních surovin. Denní menu je sestaveno pod taktovkou šéfkuchaře Michala Matuly. Právě on je zárukou, že veškeré pokrmy, které jsou Vám přineseny z kuchyně, jsou z těch nejlepších a nejkvalitnějších surovin. Café je koncipováno jako bistro pro širokou veřejnost. Cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Na své si zde přijdou nejen návštěvníci muzea, kteří se zde mohou občerstvit před či po prohlídce muzea. Café/Restaurant nabízí snídaně, snack, obědy či odpolední kávu a dort. Rovněž nezapomínáme na maminky s dětmi, pro které se v prostorách café nachází dětský koutek s tematickými hračkami s logem ŠKODA.

Otevírací doba Café/Restaurantu od 9:00 do 17:00


Café/Restaurant je také vhodný pro obchodní jednání či soukromé oslavy. Pro tyto účely je možné restauraci rozdělit a vytvořit tak soukromé prostory pro nerušené schůzky. Prostor je nekuřácký a možnost ponechání otevřené restaurace po otevírací době je podmíněna minimální konzumací 20 000 Kč.

Snídaně (9:00–10:30)

OBĚD (10:30–17:00)

Snack

obchod

ŠKODA Muzeum Shop nabízí suvenýry pro děti – omalovánky, pexeso, odznaky a další vybrané produkty současné kolekce ŠKODA dárkových předmětů a módy. Obchod je otevřen každý den od 9:00 do 17:00.

Další zboží ŠKODA AUTO naleznete na eshopu

KONTAKT

Restaurace
Milan Paďour

Restaurant Manager

Andrea Vostárková

Guest Relations Manager