Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.

Tip pro vás: máte-li zájem dostávat pozvánky na muzejní akce formou e-mailu, pošlete prosím prázdný e-mail se slovem "pozvánky" v předmětu zprávy na adresu muzeum@skoda-auto.cz
Program

29. 5. – DĚTSKÝ MUZIKÁL Z PALOUKU
U příležitosti Dne dětí vás zveme na představení Muzikál z palouku, které uvede na scénu Docela velké divadlo z Litvínova. Muzikál je určen pro malé i velké diváky. Čeká vás pohádka Jany Galinové a Jana Turka inspirovaná slavnými hrdiny – šikovným Ferdou a nešikovným Pytlíkem z knížek Ondřeje Sekory, tentokrát v muzikálovém provedení. Sál L&K Forum, neděle od 16 hod. Vstupné 90,- Kč.
29. 5. – DĚTSKÝ DEN V MUZEU
Pro děti bude tento den ve ŠKODA Muzeu připraveno zábavné odpoledne: soutěže, kvízy, výtvarné stoly atd. Přijďte si hrát, vyrábět, malovat… Těšíme se na vás! ŠKODA Muzeum od 13 až 16 hod. Vstup zdarma.
11. 6. – Prodloužená otvírací doba muzea
V sobotu bude ŠKODA Muzeum otevřeno mimořádně do 21 hod. Pro zájemce jsou připraveny komentované prohlídky expozice (rezervace předem není nutná). Vstup zdarma pro návštěvníky, kteří se prokáží vstupenkou z Dobového leteckého dne. Návštěvníci se mohou svézt historickým autobusem, který bude jezdit od 15 do 17 hod. v 15minutových intervalech po trase Letecké muzeum – ŠKODA Muzeum.
13. a 14. 6. – DĚTSKÉ ODPOLEDNE
Přijďte si vyrobit dárek pro svého tatínka ke Dni otců! Vhodné pro předškolní i školní děti, rodiče vítáni. Salonek Kolowrat, od 16 do 17.30 hod. Vstupné 50,- Kč, nutná rezervace na tel. 326 8 32038.
Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si: Program kulturních akcí a výstav na květen 2016 / leták k tisku
                            Program kulturních akcí a výstav na červen 2016

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.
26. 5. – BURGERFEST + MÍCHANÉ NÁPOJE
K českému létu neodmyslitelně patří grilování. Chcete-li vědět, jak by mělo správně vypadat, přijďte se inspirovat do Café/Restaurantu Václav, kde pro vás profesionálové připraví šťavnaté hamburgery a další speciality připravené na grilu. A nebudou chybět ani osvěžující míchané nápoje. Začátek v 18:00 hod.
23. 6. – SALÁTOVÝ VEČER
Léto je konečně tady a s ním přichází ideální čas pro konzumaci zdravých a čerstvých zeleninových salátů. Přijďte k nám ochutnat saláty na té nejvyšší gastronomické úrovni připravené profesionály. Inspirujte se kombinací zajímavých ingrediencí a chutí. Café VÁCLAV, úterý od 18 hod.
27. 6. – 1. 7. – TÝDEN SE SLADKOSTMI NEJEN PRO DĚTI
Děti si léto neodmyslitelně spojují se zmrzlinou. Přijďte k nám společně s dětmi osladit si den nejen domácí zmrzlinou, ale také čerstvými dezerty připravenými naším francouzským cukrářem.
NEDĚLNÍ POSEZENÍ S BRUNCHEM
Volné neděle jsou ideálním časem pro posezení s přáteli či rodinou nad dobrým jídlem. Právě proto pro vás budeme v Café/Restaurantu VÁCLAV nově podávat víkendové brunche. Brunch je anglické označení pro jídlo na rozhraní mezi snídaní a obědem. U nás bude brunch podáván formou degustačního menu včetně neomezené konzumace nápojů. Výborné jídlo je zárukou příjemně stráveného víkendu. Každou neděli od 11.30 hod.

Aktuální informace

30.05.2016 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem uzavřeno. Možno využít parkovací plochu za Zákaznickým Centrem.
Dne 31.5.2016 bude muzejní obchod celý den mimo provoz.
25. - 26.5.2016 - ​​Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena. Možnost parkování v Bondy Centru.
V sobotu 11.6. 2016 je ŠKODA Muzeum otevřeno mimořádně do 21 hod. Vstup zdarma pro návštěvníky, kteří se prokáží vstupenkou z Dobového leteckého dne. Návštěvníci se mohou svézt historickým autobusem, který bude jezdit od 15 do 17 hod. v 15 min intervalech po trase Letecké muzeum – ŠKODA Muzeum.
12/1/2015 Závod uzavřen
4. – 22.7. 2016 - Závod pro návštěvníky uzavřen.