Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.

Tip pro vás: máte-li zájem dostávat pozvánky na muzejní akce formou e-mailu, pošlete prosím prázdný e-mail se slovem "pozvánky" v předmětu zprávy na adresu muzeum@skoda-auto.cz
Program

1.7. – Jak to bylo s Feratem? 35 let od startu na Rally
Srdečně Vás zveme na mimořádný slavnostní večer s obnovenou premiérou slavného sci-fi hororu Upír z Feratu. Za účasti režiséra Juraje Herze, Oscarového návrháře Theodora Pištěka a dalších protagonistů filmu.
35 let od startu na Rallye Škoda představíme renovovaný ikonický vůz Vampire RSR „Ferat“ a filmem inspirovaný závodní model ŠKODA Fabia R5 před startem na Rally Bohemia 2016. Součástí programu je i exkluzivní akrobatické vystoupení.
Slavnostní večer se koná v pátek 1. července od 18.00 hodin ve ŠKODA Muzeu.
Cena vstupenky je 50 Kč, a je v ní zahrnuta možnost prohlídky expozice ŠKODA Muzea od 18.00 do 18.30 hod.
Výtěžek akce je věnován na herní a terapeutické programy na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol.
Vstupenky objednávejte do 29. 6. na adrese: kid.motol@centrum.cz
Rezervované vstupenky bude možné vyzvednout na jméno proti zaplacení přímo na recepci ŠKODA Muzea v den akce, od 17.00 hod., tel. 326 8 32038.

Mimořádná výstava k 35. výročí startu na Rally.
Exkluzivně vystavujeme ikonický vůz Ferat a filmem inspirovaný závodní model ŠKODA Fabia R5.
ŠKODA Muzeum od 2. 7. do 10. 7.

30. 8. – PRÁZDNINOVÝ DEN VE ŠKODA MUZEU
Přijďte k nám prožít prázdninový den plný tvoření a zábavy. Na celodenní program zveme školní děti, které již dokončily první třídu. Začátek v 8 hod., děti si můžete vyzvednout mezi 15 – 16 hod. Oběd, doplňování pitného režimu a materiál je v ceně. Svačinu a lahev na pití si děti přinesou vlastní. Doporučujeme obuv na přezutí. Nutná rezervace na tel. 326 8 32038. Vstupné 150,- Kč.
3. 9. – U příležitosti ŠKODA Classic Tour je ŠKODA Muzeum otevřeno již od 7.30 hod.
13. 9. KONCERT HOUSLISTY JOSEFA ŠPAČKA A HARFENISTKY JANY BOUŠKOVÉ
Spojení dvou královských nástrojů a dvou předních reprezentantů české klasické scény, kteří jsou nejen předními osobnostmi našeho prvního orchestru – České filharmonie, ale současně mimořádně úspěšně rozvíjejí své sólové kariéry doma i v zahraničí, to je duo Boušková – Špaček. Zahájení předprodeje 15. 6., vstupné 250,- Kč.
PODZIMNÍ ABONENTNÍ CYKLUS „KYTAROVÍ MISTŘI“
ŠKODA Muzeum připravilo volné pokračování abonentních tematických cyklů pořádaných v minulých letech. Na podzim 2016 vás čeká soubor tří mezižánrově zaměřených koncertů. Cyklus pod názvem „Kytaroví mistři“ představí špičkové kytarové osobnosti – dva kytaristy domácí scény a po jednom z Velké Británie a USA. Cena abonentky: 600 Kč, vstupné na jednotlivé koncerty: 250 Kč. Abonentky budou v prodeji na pokladně ŠKODA Muzea od 15. června 2016 do 8. září 2016, poté bude zahájen prodej vstupenek na jednotlivé koncerty.
20. 9. WILL JOHNS TRIO (VB)
24. 10. LUBOŠ ANDRŠT BLUES BAND & DANI ROBINSON (USA)
21. 11. ROMAN POKORNÝ TRIO (CZ)
Přednáškový cyklus z historie automobilky NEOBYČEJNÉ PŘÍBĚHY – PODZIM/ZIMA 2016
20. 9. – ŠKODA 105/120: Ikona „osmdesátek“
18. 10. – Křížem krážem celým světem aneb Spanilé jízdy tenkrát a dnes
6. 12. – Historie české rally
Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si:  Program kulturních akcí a výstav na červen 2016 / leták k tisku
                              Program kulturních akcí a výstav na červenec 2016

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.
27. 6. – 1. 7. – TÝDEN SE SLADKOSTMI NEJEN PRO DĚTI
Děti si léto neodmyslitelně spojují se zmrzlinou. Přijďte k nám společně s dětmi osladit si den nejen domácí zmrzlinou, ale také čerstvými dezerty připravenými naším francouzským cukrářem.
NEDĚLNÍ POSEZENÍ S BRUNCHEM
Volné neděle jsou ideálním časem pro posezení s přáteli či rodinou nad dobrým jídlem. Právě proto pro vás budeme v Café/Restaurantu VÁCLAV nově podávat víkendové brunche. Brunch je anglické označení pro jídlo na rozhraní mezi snídaní a obědem. U nás bude brunch podáván formou degustačního menu včetně neomezené konzumace nápojů. Výborné jídlo je zárukou příjemně stráveného víkendu. Každou neděli od 11.30 hod.

Aktuální informace

12/1/2015 Závod uzavřen
4. – 22.7. 2016 - Závod pro návštěvníky uzavřen.