Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.

Tip pro vás: máte-li zájem dostávat pozvánky na muzejní akce formou e-mailu, pošlete prosím prázdný e-mail se slovem "pozvánky" v předmětu zprávy na adresu muzeum@skoda-auto.cz
Program

2. 6. – Na kole dětem
V rámci sportovního projektu Na kole dětem je ŠKODA Muzeum v tento den otevřeno mimořádně již od 8 hod. V 10:00 startuje od ŠKODA Muzea druhá etapa veřejné cyklotour na podporu onkologicky nemocných dětí nadace Josefa Zimovčáka. Více na  www.nakoledetem.cz/cyklotour/2-etapa-mlada-boleslav-vrchlabi
3. 6. – Dětský den a Tancování s Honzou Onderem
U příležitosti tohoto svátku jsme pro děti připravili hodinu plnou tance a pohybu s oblíbeným tanečníkem a choreografem Honzou Onderem. Tato show navazuje na úspěšný televizní pořad Taneční hrátky s Honzou Onderem. Děti se naučí zábavnou formou základy různých tanců, od populárních diskotékových, přes české lidové až po základní kroky latinskoamerické samby či standardního walzu. Cílem je děti nejen pobavit a něco naučit, ale také je motivovat ke zdravému pohybu. Začátek ve 14 hod. Vstupenky v ceně 140 Kč jsou v předprodeji na recepci muzea či přímo před akcí, dospělý doprovod zdarma. Následovat bude od 15 do 17 h zábavné odpoledne v expozici ŠKODA Muzea: soutěže, kvízy, výtvarné stoly atd. Přijďte si hrát, vyrábět, malovat a strávit příjemné odpoledne ve ŠKODA Muzeu, které můžete zakončit „sladkou tečkou“ v Café Václav. Těšíme se na vás!
6. 6. – Dětské odpoledne „Rallye Monte Carlo“
Srdečně zveme všechny děti na červnové zábavně-naučné odpoledne do ŠKODA Muzea. Tentokrát se zaměříme na Rallye Monte Carlo. Děti se seznámí s historií tohoto slavného závodu, na chvíli se stanou jeho účastníky – zasoutěží si a pocítí to, co prožívá závodník na stupních vítězů. Program je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku. Účast rodičů je vítána, ale není nutná. Rezervace na recepci muzea tel. +420 326 8 32038. Vstupné 50,- Kč.
Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si:  Program kulturních akcí a výstav na červen 2017 / brožura

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.
15. 6. – Večer japonské kuchyně
Připravili jsme pro vás pokračování úspěšného večera věnovaného japonské kuchyni. Přijďte poodhalit kouzlo této exotické země, ochutnat širokou nabídku různých druhů sushi připraveného specialistou Zátiší Group, ale také si zkusit přípravu této pochoutky vlastními silami pod jeho dohledem.
19. - 25. 6. – Steakový týden
NEDĚLNÍ POSEZENÍ S BRUNCHEM
Volné neděle jsou ideálním časem pro posezení s přáteli či rodinou nad dobrým jídlem. Právě proto pro vás budeme v Café/Restaurantu VÁCLAV nově podávat víkendové brunche. Brunch je anglické označení pro jídlo na rozhraní mezi snídaní a obědem. U nás bude brunch podáván formou degustačního menu včetně neomezené konzumace nápojů. Výborné jídlo je zárukou příjemně stráveného víkendu. Každou neděli od 11.30 hod.

Aktuální informace

9.6. 2017 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem uzavřeno.
4/21/2017 ŠKODA Muzeum
2.6. 2017 - Škoda Muzeum otevřeno již od 8 hod.
1.9. 2017 (od 17:00) - 2.9. 2017 (do 11:00) - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
26.08. 2017 - Restaurace Václav uzavřena celý den.