Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.

Tip pro vás: máte-li zájem dostávat pozvánky na muzejní akce formou e-mailu, pošlete prosím prázdný e-mail se slovem "pozvánky" v předmětu zprávy na adresu muzeum@skoda-auto.cz
Program

31.8. – Prázdninový den ve ŠKODA Muzeu
Přijďte k nám prožít prázdninový den plný tvoření a zábavy. Na celodenní program zveme školní děti, které již dokončily první třídu. Začátek v 8 hod., děti si můžete vyzvednout mezi 15 – 16 hod. Oběd a materiál je v ceně. Nutná rezervace na tel. 326 8 32038. Vstupné 200,- Kč.
21. 9. – Michal Horáček & hosté - Koncertní recitál Na cestě 2017
Textař, básník a producent Michal Horáček přichází s dalším koncertním projektem. Ten mapuje především písně, které během třicetileté spolupráce vytvořili se skladatelem Petrem Hapkou. Široké spektrum písní,  jež jsou na koncertech představovány, vyžaduje více hlasů, a proto pozval Michal Horáček ke spolupráci hned tři interprety, zastupující různé generace a charaktery – jsou jimi Ondřej Ruml, Lenka Nová a František Segrado, doprovázení pětičlenným orchestrem instrumentalistů-sólistů. Pořadem provází sám Michal Horáček. Vstupné 320,- Kč, mládež do 15 let, senioři, ZTP 160,- Kč. Předprodej na recepci muzea a v síti ticketpro.

25. 9. – Ben Holder & Petr Beneš Duo
V rámci úvodního koncertu podzimního abonentního cyklu „Jazzové housle“ se představí jeden z nejnadanějších mladých jazzových hudebníků ve Velké Británii – houslista Ben Holder. V duu s českým jazzovým pianistou Petrem Benešem bude Holder na českém a slovenském turné hrát především americké klasické jazzové standardy (Great American Songbook) ve vlastních aranžích a úpravách. Na podzim se můžete těšit na další dva koncerty v rámci abonentního cyklu, při kterých zazní housle v hlavní roli. Předprodej abonentek bude zahájen již během června.

11. 10. – Original Swing band
21. 10. – koncert kapely  J. A. R
16. 11. – Anna K „Ve světle tour“

Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si:  Program kulturních akcí a výstav na červenec - srpen / brožura

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.
NEDĚLNÍ POSEZENÍ S BRUNCHEM
Volné neděle jsou ideálním časem pro posezení s přáteli či rodinou nad dobrým jídlem. Právě proto pro vás budeme v Café/Restaurantu VÁCLAV nově podávat víkendové brunche. Brunch je anglické označení pro jídlo na rozhraní mezi snídaní a obědem. U nás bude brunch podáván formou degustačního menu včetně neomezené konzumace nápojů. Výborné jídlo je zárukou příjemně stráveného víkendu. Každou neděli od 11.30 hod.

Aktuální informace

Rádi bychom Vás upozornili, že v rozmezí 17.7. – 23.7.2017 bude probíhat instalace nové výstavy. Omlouváme se za méně komfortní podmínky v části muzea.
Děkujeme za pochopení!
Dne 17.7.2017 ŠKODA Muzeum + obě parkoviště včetně spojovací komunikace zcela uzavřena pro veřejnost
6/2/2017 ŠKODA Muzeum
Nabídka exkurzí na měsíc srpen. Více informací v sekci Prohlídky.
5/31/2017 ŠKODA Muzeum
Exkurze ve ŠKODA Muzeu a v závodě nyní nabízíme i v polském jazyce. Nutná předchozí rezervace.
1.9. 2017 (od 17:00) - 2.9. 2017 (do 11:00) - Parkoviště před ŠKODA Muzeem a za Zákaznickým Centrem uzavřena.
3. - 16. 7. a 26.08. 2017 - Restaurace Václav uzavřena celý den.