Program akcí

ŠKODA Muzeum je nejenom místem firemních prezentací, konferencí a nejrůznějších jednání, ale také kulturním centrem s vlastní dramaturgií. Prostory muzea jsou tedy využívány i k pořádání kulturních a vzdělávacích akcí nejrůznějšího charakteru.
Program

14. 5. - RADKA FIŠAROVÁ & SAŠA YASINSKI & JAZZ4

Náhradní termín koncertu Radka Fišarová & Saša Yasinski & Jazz4 ve ŠKODA Muzeu je 13. června 2018 v 19:00.
Vaše lístky zůstávají platné i pro tento termín.
Děkujeme za vaši přízeň.

V česko-francouzském koncertním programu Rendez-Vous Radky Fišarové uslyšíte nejen francouzský šanson předních francouzských interpretů (E. Piaf, Ch. Aznavour, M. Mathieu atd.), ale také slavné filmové melodie a písně v netradičních aranžích. Velkou část repertoáru tvoří české autorské písně a šansony z nového CD Rendez-vous. Radku doprovodí běloruský akordeonista Saša Yasinski a hudební seskupení Jazz4 ve složení klavír, kontrabas, kytara a bicí. Sál L&K Forum, od 19:00. Vstupné 300,- Kč. Předprodej vstupenek na pokladně ŠKODA Muzea a přes TicketPro.

3. 6. – DĚTSKÝ DEN VE ŠKODA MUZEU A ZÁKAZNICKÉM CENTRU
U příležitosti svátku dětí mají všechny děti i jejich dospělý doprovod po celou neděli od 9 do 17 hod. vstup do expozic ŠKODA Muzea zdarma. Každou celou hodinu začínají 45 minutové komentované prohlídky expozice ŠKODA Muzea a depozitáře prototypů (rezervace předem není nutná, zahájení na recepci muzea). V 11 hodin bude otevřen Ráj hlavolamů se stovkami mechanických hlavolamů z celého světa, v různém provedení a škále obtížnosti. V 16 hod. začne v sále LK Forum koncert kapely BOMBARĎÁK. Bombarďák je interaktivní koncert pro děti, jehož autorem je divadelník divadla Minor Jiří Jelínek. Chytlavé písníčky jsou okořeněné interaktivní komunikací s dětským divákem. Skvěle přijímaný koncert je sice určen dětem, ale nudit se určitě nebude ani dospělý doprovod. Připraven je zábavný kvíz o ceny a speciální dětské menu v Café Václav.
Ve ŠKODA Zákaznickém centru na vás budou od 9 do 16 hod. čekat předváděcí jízdy s modely ŠKODA a pestrý program pro děti – dopravní hřiště, bludiště a spousta dalších aktivit, za které budou děti odměněny.
Podzimní abonentní cyklus „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“
Krásné černošské hlasy a brilantní muzikanti představí hudbu, která byla inspirací mnoha současným trendům.

19. 9. – DANI ROBINSON CONCEPT
Blues – rockový koncert skvělého zpěváka a jedinečného kytaristy Dani Robinsona a jeho bandu. Dani, černošský dravec, je označován za oživlého Jimi Hendrixe a pravidelně koncertuje s jediným žijícím členem Jimiho kapely, basistou Billy Coxem. V průběhu koncertu bude pokřtěno Daniho debutové album jeho vlastních skladeb. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 220,- Kč.
22. 10. – JUWANA JENKINS
Koncert bluesové královny plný energického zpěvu. Rodačka z Philadephie, afroamerická zpěvačka a textařka, přiveze jak blues, soul či gospel, tak své vlastní originální písně. Hudba sršící energií, úsměvy, doplněná neuvěřitelným charismatem Juwany Jenkins slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.
21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio, ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.

Cena abonentky 620 Kč. Prodej abonentek bude zahájen 11. června 2018. Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen 20. srpna 2018.podzimni_cyklus_2018_web.jpg

15. 11. – KRYŠTOF – JENOM PÍSNIČKY TOUR
Kapela Kryštof i na podzim roku 2018 vyráží na JenomPísničkyTour po českých divadlech a kulturních centrech.
Sál L&K Forum od 19:00. Koncert je k sezení na tribuně.
Ceny vstupenek jsou 990 Kč / 890 Kč / 790 Kč. Předprodej vstupenek na recepci ŠKODA Muzea od pondělí 4. června od 8:00. Telefonické rezervace vstupenek nejsou možné.
Prodej vstupenek je omezen na 6 kusů pro jednu osobu.


Předprodej vstupenek na recepci ŠKODA Muzea a na
TicketPro.
Před začátkem každé akce se můžete občerstvit v Café/Restaurantu VÁCLAV.

 Vytiskněte si: Program kulturních akcí a výstav na květen | červen

Navštivte Café/Restaurant VÁCLAV v budově ŠKODA Muzea provozovaný cateringovou společností Zátiší group. VÁCLAV hostům nabízí kvalitní pokrmy a nápoje, příjemnou atmosféru a moderní prostředí obklopené historickým okolím.

   Otevřeno denně od 9 do 17 hod, tel. 326 8 31243.

Aktuální informace

od 02.06. 2018 17:00 hod do 3.6. 17:00 hod - Parkoviště před ŠKODA Muzeem uzavřeno.
01.06. 2018 - Část expozice uzavřena.
5/17/2018 Náhradní termín
Náhradní termín koncertu Radka Fišarová & Saša Yasinski & Jazz4 ve ŠKODA Muzeu je 13. června 2018 v 19:00. Vaše lístky zůstávají platné i pro tento termín.
Děkujeme za vaši přízeň.
Mimořádně v létě (30.7 – 31.8) nabízíme pro návštěvníky bez vlastního dopravního prostředku možnost využití námi sjednané autobusové dopravy pro exkurzi do výrobního závodu ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav. Tato nabídka platí pro všední dny. Exkurze do závodu začínají v 10:30 a 14:00. Poté navazuje komentovaná prohlídka expozice a depozitáře ŠKODA Muzea. Celková délka programu je 3 hodiny. Cena za exkurzi se neliší od aktuálního ceníku. Prohlídka závodu je určena pouze pro osoby starší 10 let. Kapacita omezena. Pro více informací a rezervace kontaktujte návštěvní službu ŠKODA Muzea, tel. +420 326 8 31134, 31135, 31137.
02.06. 2018 do 13:30 hodin - Rodný dům Ferdinanda Porscheho uzavřen.
01.06. 2018 - Parkoviště před ŠKODA Muzeem uzavřeno.
01.06. 2018 - Restaurace Václav uzavřena celý den.
VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE OD 1. ÚNORA DOJDE KE ZMĚNĚ REŽIMU PARKOVIŠTĚ U ŠKODA MUZEA A ZÁKAZNICKÉHO CENTRA