ŠKODA ENYAQ iV

Nová ŠKODA ENYAQ iV ve ŠKODA Muzeu

30. 8. 2020

4. 9.–30. 9. Přijďte se podívat na první sériový vůz ŠKODA ENYAQ na bázi modulární platformy pro elektromobily (MEB) do ŠKODA Muzea.

NOVÁ ŠKODA ENYAQ iV VE ŠKODA MUZEU

4. září–30. září  nová ŠKODA ENYAQ iV ve ŠKODA Muzeu.

Bezprostředně po světové premiéře mají návštěvníci ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi příležitost prohlédnout si první sériový vůz značky ŠKODA na bázi modulární platformy pro elektromobily (MEB). Vystavená ŠKODA ENYAQ iV z limitované edice 1895 vozů Founders Edition zároveň připomíná 125 let, jež uplynuly od položení základů mladoboleslavské společnosti v roce 1895.

Až do 30. září tohoto roku se návštěvníci ŠKODA Muzea mohou přijít seznámit s elektromobilem ŠKODA ENYAQ iV přímo v expozici. Jedná se o nultý kus z limitované edice 1895 vozů Founders Edition, připomínající položení základů současné automobilky vizionáři Václavem Laurinem a Václavem Klementem právě v roce 1895. Vůz v atraktivní černé barvě laku karoserie s měděnými dekorativními prvky zaujal v rámci stálé expozice ŠKODA Muzea první pozici v sekci Evoluce. Zároveň je začleněn do krátkodobé výstavy „S tradicí do budoucnosti“, která připomíná milníky 125 let existence automobilky ŠKODA AUTO.

Více informací o nové ŠKODA ENYAQ iV naleznete na skoda-storyboard.cz.

Aktuální novinky

Přehled novinek