KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY ŠKODA MUZEA ZA 40 Kč !

Prohlídky ŠKODA Muzea pro zaměstnance ŠKODA AUTO

3. 1. 2022

Zveme zaměstnance ŠKODA AUTO a jejich rodinné příslušníky na jedinečné prohlídky za zvýhodněnou cenu.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY ŠKODA MUZEA ZA 40 Kč !

Komentované prohlídky pro Vás pořádáme každou sobotu a neděli během ledna a února 2022:

• 09:30 hod – ŠKODA Muzeum a Depozitář prototypů a sportovních vozů
  • 11:00 hod – Výstava „120 let ŠKODA Motorsport“
  • 13:00 hod – ŠKODA Muzeum a Depozitář prototypů a sportovních vozů
  • 14:30 hod – Výstava „120 let ŠKODA Motorsport“
  • 16:00 hod – ŠKODA Muzeum a Depozitář prototypů a sportovních vozů (prohlídka v anglickém jazyce)

Délka prohlídky je 60 min. za jednotnou cenu 40,- Kč/os. pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Potřebujete jen svoji MFA kartu.

Prohlídky rezervujte na telefonu 326 8 32038, kapacita míst je omezena.

Každý návštěvník zdarma obdrží také vstupenku do Rodného domu Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích nad Nisou.

Prosíme o dodržování aktuálních hygienických opatření - v prostorách ŠKODA Muzea a Rodného domu je třeba nosit respirátor třídy FFP2.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Aktuální novinky

Přehled novinek