EXKURZE DO VÝROBY ŠKODA AUTO

Prohlídka výrobních závodů

Prohlídka výrobních závodů

8. 6. 2022

Závody v Mladé Boleslavi, Vrchlabí a Kvasinách se 6. června 2022 opět otevírají veřejnosti.

ŠKODA Muzeum opět pořádá exkurze do hlavního výrobního závodu v Mladé Boleslavi, dále do závodu ve Vrchlabí a v Kvasinách. Podmínkou prohlídky závodu v Mladé Boleslavi je vlastní dopravní prostředek s volným místem pro průvodce (auto, minibus, autobus) pro přepravu mezi výrobními provozy. Pro skupiny do 7 osob poskytujeme po dohodě vlastní dopravu minibusem. 

Skupiny jsou vybaveny sluchátky. Po celou dobu exkurze jsou k dispozici naši průvodci, kteří poskytují odborný výklad. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců.

Věková hranice:
Exkurze do závodu je možná pouze pro osoby od 10 let. Nezletilý návštěvník starší 10 let smí vstupovat do areálu společnosti pouze v doprovodu zákonného zástupce, popřípadě dospělé osoby vykonávající dohled nad nezletilou osobou. Zákonný zástupce, popř. osoba vykonávající dohled nad nezletilou osobou / osobami je povinen řádně dohlížet na jednání nezletilého, mít trvale přehled o jeho pohybu a zabránit jakémukoliv jeho jednání, které by mohlo způsobit škodu.

Bezpečnost:
Skupiny jsou vždy vybaveny sluchátky (informační i bezpečnostní funkce), průvodce mikrofonem, dále výstražnými vestami a ochrannými brýlemi do svařovny. Prohlídky se řídí platným návštěvním řádem. Individuální prohlídky výrobních prostor nejsou možné. Vstup do areálu společnosti je návštěvníkům povolen jen v pevné obuvi (plná pata, plná špice) bez podpatků.

Uvnitř areálu společnosti, jakož i na vyznačených pozemcích, platí zákaz kouření.

Více informací naleznete zde.

Aktuální novinky

Přehled novinek