KONFERENČNÍ PROSTORY

Budova ŠKODA Muzea nabízí kromě náhledu do počátků a vývoje společnosti ŠKODA AUTO také bohatou nabídku konferenčních prostorů a sálů k pronájmu. V historické prostředí byly vybudovány moderní konferenční prostory a sály vhodné k podání nejrůznějších akcí, eventů, koncertů, porad či výstav. Vzhledem k rozsáhlosti komplexu ŠKODA Muzea je možné poskytnout jak prostory k příležitosti pořádání menších akcí pro firemní účely, tak i multifunkční sál, který je schopný pojmout několik stovek osob. Hlavní myšlenkou je propojit historické prvky budovy s pokrokovou technikou, čímž vznikají unikátní prostory, jež patří mezi nejmodernejší v České Republice.

Další varianta a kombinace dostupných modulů (např. velká tribuna s malou tribunou naproti) jsou možné po předchozí domluvě. Dále máme k dispozici 50 ks stolů a 250 ks židlí. Jejich uspořádání závisí pouze na vašich potřebách. Můžou dobře sloužit jak k účelu tiskové konference, tak při plesovém uspořádání. V případě potřeby navýšení míst pro sezení lze využít galerii v prvním patře po obvodu sálu.

Virtuální prohlídku sálu Laurin & Klement Fórum naleznete na tomto odkazu.

Laurin & Klement Fórum
Celková plocha: 930 m²
Počet míst k sezení: až 582
Výsuvné pódium: 9x7 m
Jeviště: 17x9 m
Výška stropu: 10,6 m

Naše konferenční sály Hieronimus I a II se nachází v prvním patře jedné z nejstarších továrních budov a jsou ideální pro pořádání uzavřených jednání. Nabízíme řadu variant uspořádání sálů, včetně nábytku a prezentační techniky.

Nově zrekonstruovaný světlý moderní sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy. Součástí sálu je akusticky oddělená kabina pro tlumočníky. Prostor vhodný až pro 40 osob a je vybavený projektorem s plátnem a vizualizérem.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus I. naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus I.
Celková plocha: 100 m²
Počet míst k sezení: až 40

Moderní prostorný sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy poskytující několik variant uspořádání nábytku. Sál 215 m² pojme až 96 osob. Prostor je vybavený projektorem s plátnem, vizualizérem a TV.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus II. naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus II.
Celková plocha: 215 m²
Počet míst k sezení: až 92

Salónek je vhodný zvláště pro pořádání uzavřených jednání menších skupin, například přednášek, prezentací, promítání, jednání, porad, školení, workshopů a kurzů. Sál 70 m² pojme až 56 osob. Prostor je vybavený širokoúhlou televizí.

Kolowrat
Celková plocha: 70 m²
Počet míst k sezení: až 56

Kontakt

Pronájmy sálů