Storno podmínky

Storno podmínky za zrušené rezervace sálů ve ŠKODA Muzeu a Rodném domě F. Porscheho

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že od 1.1.2021 dojde k zavedení STORNO poplatků za zrušené interní rezervace (rezervace v rámci společnosti ŠKODA AUTO) konferenčních prostor ve ŠKODA Muzeu a Rodném domě Ferdinanda Porscheho. Cílem tohoto kroku je maximálně zefektivnit využití kapacit sálů a dalších zdrojů. Mnoho rezervací bývá rušeno na poslední chvíli a uvolněné kapacity se již v mnoha případech nedaří obsadit. Storno poplatky by měly přispět k eliminaci tohoto jevu. Věříme, že toto opatření umožní uspokojit narůstající poptávku po našich službách.

Storno podmínky:

Malé sály (Hieronimus I, Hieronimus II, Kolowrat, Rodný dům Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích)

Storno poplatek ve výši 10 000 CZK při zrušení rezervace méně než 14 dnů před jejím plánovaným konáním. (Příklad: Pokud se Vaše akce koná například 26. 03. 2021, poslední den pro bezplatné zrušení rezervace by byl 12. 03. 2021. Zrušení rezervace po tomto termínu by znamenalo účtování storno poplatku.)

Sál Laurin & Klement Fórum

Storno poplatek ve výši 50 000 CZK při zrušení rezervace méně než měsíc před jejím plánovaným konáním. (Pokud by se Vaše akce konala například 26. 03. 2021, poslední den pro bezplatné zrušení rezervace by byl 26. 02. 2021. Zrušení rezervace po tomto termínu by znamenalo účtování storno poplatku.)

 

V případě rezervace více sálů se storno poplatky sčítají. Za vícedenní akce se storno poplatky za jednotlivé sály nenásobí.

V případě zrušení rezervace z důvodu epidemiologické situace (nařízení vlády nebo interního nařízení oddělení SG/SO) se storno poplatky neúčtují.

Interní převod storno poplatků z jednotlivých NS bude realizován na kvartální bázi elektronickou formou přes EBP.

V případě dotazů nás, prosím, kontaktuje.

Tým ŠKODA Muzea

Kontakt

Pronájmy sálů