CESTOVATELSKÁ SHOW MARTINA LOEWA

Úterý 3. března | od 19:00

Sál L&K Forum

Vstupné 160,- Kč

Národní parky i velkoměsta amerického západu. Z Hollywoodu do pouští Joshua Tree s roztodivnými kaktusy i do hor Sierra Nevady k obrovitým sekvojím. Ze San Franciska do Yosemitského parku, k mohutným vodopádům a impozantním žulovým masivům.

„Kalifornie je země plná krás. Na nevelkém území najdete moderní a elegantní americká velkoměsta, stejně jako jedny z nejhezčích přírodních scenérií naší planety. V tomto diashow jsem se věnoval právě i městům, protože koho by nezajímala například ona pověstná továrna na sny zvaná Hollywood? Navštívil jsem zde nejen filmová studia, ale i místa, kde se tradičně předávají filmoví Oscaři či nedalekou luxusní čtvrť Beverly Hills. A další město – San Francisco - je doslova ikonou celé Kalifornie. Vždyť obrázek visutého mostu Golden Gate viděl už někdy snad každý a o vězení Alcatraz také leckdo již asi slyšel. Ale i přes lákavé pozlátko kalifornských měst zůstává těžiště mého diashow v obdivování přírodních krás. V tom je Kalifornie jedinečná. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.“, zve diváky cestovatel Martin Loew.

Více na https://www.promitani.cz/kalifornie/.

Martin Loew ve ŠKODA Muzeu v roce 2020

VSTUPENKY

Předprodej na recepci ŠKODA Muzea v síti TicketMaster.