MIG 21: PODZIM 2020 - ZRUŠENO

10 ŘÍJEN, 2020

MIG 21: PODZIM 2020 - ZRUŠENO

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví od 18. září 2020 platí zákaz pro pořádání hromadných vnitřních akcí, kde stojí více než 10 lidí.

Z tohoto důvodu se ruší koncert kapely MIG 21 10. října ve ŠKODA Muzeu.

Zakoupené vstupenky lze vrátit na recepci ŠKODA Muzea, denně (vč. so a ne) od 9 do 17 hod, tel. 326 8 32038.

V případě vstupenek zakoupených v síti Ticketmaster, se prosím obraťte na ticket@ticketmaster.cz.

Děkujeme za pochopení.

10. 10. 2020

L&K Fórum, koncert ke stání.

Otevření sálu v 19:00, začátek koncertu ve 20:00.

HITY A RARITY!

S mottem „Hity a rarity“ a zároveň s výběrem toho nejlepšího za více než 20 let fungování kapely, zavítá taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 - MIG 21 - do třinácti měst po celé České republice!
Těšit se můžete na všechny osvědčené hity a koncertní rarity, vtipné glosy zpěváka Jirky Macháčka i originální Migovskou scénu.

A následujícími slovy zve hudební fandy sám frontman kapely Jiří Macháček: „Vzhledem k tomu, že jsme měli během té naší vynucené pauzy spoustu času na skládání, máme pár písniček, které bychom si na našich drahých fanoušcích potřebovali vyzkoušet. A na to je podzimní šnůra ideální příležitostí. Což ovšem neznamená, že bychom jim nedali i to, co od nás tradičně očekávají. Ať už je to cokoliv.“

Jako předzvěst blížícího se dvacátého výročí od vydání jejich debutového alba Snadné je žít, které kapela oslaví příští rok, a na který mají velkolepé plány, se MIG 21 rozhodli vydat během tohoto podzimu nečekaně nové výběrové album. Kolekce s názvem Hity a rarity bude obsahovat to nejlepší, co MIG 21 za více jak 20 let své koncertní historie naskládali, a k tomu i jednu zbrusu novou skladbu. Tu, a dle Macháčkových slov i nějaké další, svým fanouškům představí právě během tohoto turné.

Více informací na www.mig21.cz a na sociálních sítích kapely.