4TET

Pondělí 17. 10. | od 19:00

ŠKODA Muzeum | Sál L&K Fórum

Vstupné 650/690,- Kč

Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET.

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným. Odměnou jsou divákům koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Tenor: David Uličník, baryton 1: Jiří Korn, baryton 2: Jiří Škorpík, bass: Dušan Kollár.

VSTUPENKY

Předprodej na recepci ŠKODA Muzea (denně od 9 do 17 hodin) a zde online.

Pokud se vám zelené tlačítko pro koupi vstupenky nezobrazuje, zkuste to prosím později anebo se obraťte na recepci muzea (326 832 038).