MONIKA KARGLOVÁ & ORIGINAL SWING BAND

Čtvrtek 20. 10. | od 19:30

ŠKODA Muzeum | sál L&K Fórum, koncert k sezení

Vstupné 180,- Kč

Zpěvačka Monika Karglová spolupracuje s mladoboleslavským orchestrem Original Swing Band od roku 2000. Od začátku se zaměřuje na repertoár Elly Fitzgeraldové od jejich prvních nahrávek s orchestrem Chicka Webba v druhé polovině 30. let i na její poválečné nahrávky s Louisem Armstrongem, studiovými orchestry a slavnými americkými big bandy 50. a 60. let.

Orchestrální aranžmá vycházejí z dobových nahrávek a Original Swing Band se tak snaží o přesnou interpretaci dobové hudby - swingu. Ella Fitzgerald, též nazývána "První dáma písně", patřila po více než půl století mezi nejpopulárnější jazzové zpěvačky v USA. Během svého života obdržela 13 Cen Grammy a vydala více než 40 alb.

VSTUPENKY

Předprodej na recepci ŠKODA Muzea (denně od 9 do 17 hodin) a zde online.

Pokud se vám zelené tlačítko pro koupi vstupenky nezobrazuje, zkuste to prosím později anebo se obraťte na recepci muzea (326 832 038).