ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Abonentní cyklus
25
ZÁŘÍ

Abonentní cyklus

25 ZÁŘÍ, 2019

ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Podzimní abonentní cyklus 2019

WORLD MUSIC

Máte rádi spojování hudebních stylů s příchutí exotiky i tradice? Hudbu, kterou nelze zařadit? Pak si přijďte poslechnout výborné muzikanty, kteří vám tu pestrou směsici hudby představí. Směsici hudby, kterou je radost poslouchat i objevovat.

ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

Zuzana Lapčíková je výbornou cimbalistkou, osobitou zpěvačkou i skladatelkou symfonické a orchestrální hudby. Hrála s mnoha moravskými cimbálovými muzikami, s Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů, s Filharmonií Brno, s Talichovým komorním orchestrem. Koncertuje nejen u nás, ale i na festivalech v Evropě, v USA a v Číně.

Je držitelkou ceny Anděl za album Rozchody a Návraty. Její další album "Marija Panna přečistá" bylo na cenu Anděl nominováno. Scénický balet Balady, který spoluvytvářela, se dočkal cen Radoka a Thalie. Složila hudbu k textům Jana Ámose Komenského. Vokálně-instrumentální projekt Orbis Pictus uvedla mimo jiné Pražská komorní filharmonie s Českým filharmonickým sborem Brno v pražském Rudolfinu.

Kořeny Zuzany Lapčíkové na moravském Slovácku a její otevřenost ke všem hudebním podnětům vede k propojení folklóru, jazzu, latinskoamerické hudby a hudby klasické. To vše uslyšíte na koncertě v Mladé Boleslavi za doprovodu výborných jazzových hudebníků. Mnoho písní si zamilujete na první poslech. V mnoha písních budete při každém dalším poslechu objevovat nové krásné detaily.

L&K Forum od 19:00, stolové uspořádání.

Sál i občerstvení bude otevřeno od 18:30.

Na tento cyklus opět nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné abonentní vstupenky, která zahrnuje vstupné na všechny tři koncerty. Abonentka je přenosná.

Predprodej abonentek v cene 700,- Kc a vstupenek na jednotlivé koncerty na recepci ŠKODA Muzea. 

Cena vstupenky na jednotlivý koncert Zuzana Lapčíková Qiuntet 280 Kč

Nadcházející události

Všechny události