PROHLÍDKY

Navštivte ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi. Pořádáme komentované i individuální prohlídky muzea, exkurze do výrobních provozů ŠKODA AUTO, prohlídky pro děti s pracovním listem i prohlídky muzea pro nevidomé a slabozraké. Prohlídky s průvodcem a exkurze do výrobních provozů je nutné rezervovat předem.

V případě prohlídky s průvodcem se prosím, dostavte 10 minut před plánovanou exkurzí na recepci ŠKODA Muzea, kde si Vás vyzvedne průvodce. Po celou dobu exkurze jsou k dispozici průvodci, kteří poskytují odborný výklad. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců.

Prohlídky provádíme v následujících jazycích: český, anglický, francouzský, německý, ruský, holandský.

Návštěvní řád ŠKODA Muzea

Obchodní podmínky prodeje vstupenek

REZERVACE PROHLÍDEK A NÁKUP E-VSTUPENEK

V případě zájmu o komentovanou prohlídku s průvodcem, či nákup e-vstupenky použijte online systém:

PROHLÍDKA ŠKODA MUZEA

Expozici ŠKODA Muzea je možné navštívit individuálně bez průvodce kdykoliv v rámci otevírací doby. Nabízíme i prohlídky s průvodcem, které je nuntné rezervovat předem. V rámci prohlídky muzea je možné navštívit i depozitář prototypů. 

DALŠÍ PROHLÍDKY MUZEA

Online prohlídky

Projděte si expozice muzea z pohodlí domova a seznamte se s historií automobilky ŠKODA AUTO, jejíž tradice sahá až do roku 1895.

Zjistit více

Prohlídky pro děti

Prohlídky muzea zábavnou formou s pracovním listem jsou určeny pro skupiny dětí z mateřské školky a základní školy. Pracovní listy jsou diferencovány dle věku. Více informací o možnostech prohlídek pro školky a školy a pracovní listy k nahlédnutí naleznete zde.

Prohlídky pro zrakově znevýhodněné

Osoby se zrakovým znevýhodněním jsou vítány. Muzeum je z velké části osvětleno denním světlem, proto doporučujeme návštěvu v čase, kdy je jeho intenzita nejvyšší. Průvodci jsou vyškoleni k vedení hmatové prohlídky. Návštěvu je nutné objednat. Více informací.

Prohlídka pro novináře

Prohlídku je nutné rezervovat týden předem na tiskovém oddělení.
Kontakt: ondrej.lanik@skoda-auto.cz 
tel.: +420 734 298 184

ŠKODA Muzeum pořádá exkurze do hlavního výrobního závodu v Mladé Boleslavi, dále do závodu ve Vrchlabí a v Kvasinách. Podmínkou prohlídky závodu v Mladé Boleslavi je vlastní dopravní prostředek s volným místem pro průvodce (auto, minibus, autobus) pro přepravu mezi výrobními provozy. Pro skupiny do 7 osob poskytujeme po dohodě vlastní dopravu minibusem.

Skupiny jsou vybaveny sluchátky. Po celou dobu exkurze jsou k dispozici naši průvodci, kteří poskytují odborný výklad. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců.

Věková hranice:

Exkurze do závodu je možná pouze pro osoby od 10 let. Nezletilý návštěvník starší 10 let smí vstupovat do areálu společnosti pouze v doprovodu zákonného zástupce, popřípadě dospělé osoby vykonávající dohled nad nezletilou osobou. Zákonný zástupce, popř. osoba vykonávající dohled nad nezletilou osobou / osobami je povinen řádně dohlížet na jednání nezletilého, mít trvale přehled o jeho pohybu a zabránit jakémukoliv jeho jednání, které by mohlo způsobit škodu.

Bezpečnost:
Skupiny jsou vždy vybaveny sluchátky (informační i bezpečnostní funkce), průvodce mikrofonem, dále výstražnými vestami a ochrannými brýlemi do svařovny. Prohlídky se řídí platným návštěvním řádem. Individuální prohlídky výrobních prostor nejsou možné. Vstup do areálu společnosti je návštěvníkům povolen jen v pevné obuvi (plná pata, plná špice) bez podpatků.

Uvnitř areálu společnosti, jakož i na vyznačených pozemcích, platí zákaz kouření.

Výrobní závody není možné navštívit o svátcích a ve dnech bez výrobníh programu, zejména v těchto temínech: 4. – 8. 7. 2022; 25.7. – 5. 8. 2022; 18. 11. 2022; 27. – 30. 12. 2022

Prohlídka vzdělávacího centra Na Karmeli

Vzdělávací centrum bylo slavnostně otevřeno 20. září 2007 a leží nad údolím řeky Jizery v historickém centru města Mladá Boleslav. Spolu s několika odděleními firmy je součástí kampusu ŠKODA AUTO Vysoké školy. Standardní návštěva trvá 1 hodinu, nutná předchozí rezervace.

REZERVACE PROHLÍDEK A NÁKUP E-VSTUPENEK

V případě zájmu o komentovanou prohlídku s průvodcem, či nákup e-vstupenky použijte online systém:

KONTAKT

MÁTE-LI VÍCE DOTAZŮ, KONTAKTUJE NÁS

Návštěvní služba

Rezervace prohlídek