PROHLÍDKY

Aktuální novinky

Přehled novinek

Navštivte ŠKODA Muzeum i výrobní závody ŠKODA AUTO. Pořádáme komentované i individuální prohlídky muzea, exkurze do výrobních provozů ŠKODA AUTO, prohlídky pro děti s pracovním listem i prohlídky muzea pro nevidomé a slabozraké. Prohlídky s průvodcem a exkurze do výrobních provozů je nutné rezervovat předem.

V případě prohlídky s průvodcem se prosím, dostavte 10 minut před plánovanou exkurzí na recepci ŠKODA Muzea, kde si Vás vyzvedne průvodce. Po celou dobu exkurze jsou k dispozici průvodci, kteří poskytují odborný výklad. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců.

Prohlídky provádíme v následujících jazycích: český, anglický, francouzský, německý, španělský.

Návštěvní řád ŠKODA Muzea

REZERVACE PROHLÍDEK

V případě zájmu o prohlídku, prosím, použijte online rezervační systém.

PROHLÍDKA ŠKODA MUZEA

Expozici ŠKODA Muzea je možné navštívit individuálně bez průvodce kdykoliv v rámci otevírací doby. Nabízíme i prohlídky s průvodcem, které je nuntné rezervovat předem. V rámci prohlídky muzea je možné navštívit i depozitář prototypů. 

DALŠÍ PROHLÍDKY MUZEA

Prohlídky pro děti

Prohlídky muzea zábavnou formou s pracovním listem jsou určeny pro skupiny dětí z mateřské školky a základní školy. Pracovní listy jsou diferencovány dle věku. Více informací o možnostech prohlídek pro školky a školy a pracovní listy k nahlédnutí naleznete zde.

Prohlídky pro zrakově znevýhodněné

Osoby se zrakovým znevýhodněním jsou vítány. Muzeum je z velké části osvětleno denním světlem, proto doporučujeme návštěvu v čase, kdy je jeho intenzita nejvyšší. Průvodci jsou vyškoleni k vedení hmatové prohlídky. Návštěvu je nutné objednat. Více informací.

Prohlídka pro novináře

Prohlídku je nutné rezervovat týden předem na tiskovém oddělení.
Kontakt: vitezslav.kodym@skoda-auto.cz
tel.: +420 604 292 131

!!! Výrobní závody ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi, Vrchlabí i Kvasinách jsou do odvolání pro návštěvníků uzavřeny. !!!

V letošním roce pořádáme exkurze do hlavního výrobního závodu v Mladé Boleslavi, dále do závodu ve Vrchlabí a v Kvasinách. Podmínkou prohlídky závodu v Mladé Boleslavi je vlastní dopravní prostředek s volným místem pro průvodce (auto, minibus, autobus) pro přepravu mezi výrobními provozy. Pro skupiny do 7 osob poskytujeme po dohodě vlastní dopravu minibusem. Skupiny jsou vybaveny sluchátky. Po celou dobu exkurze jsou k dispozici naši průvodci, kteří poskytují odborný výklad. S ohledem na identické a pravdivé informace požadujeme využití jazykových možností našich průvodců.

Věková hranice:
Prohlídka závodu je možná pouze pro osoby od 10 let, u osob mladších 18 let vždy v doprovodu dospělé osoby po podepsání Poučení návštěvníka o odpovědnosti za nezletilou osobu.

Bezpečnost:
Skupiny jsou vždy vybaveny sluchátky (informační i bezpečnostní funkce), průvodce mikrofonem, dále výstražnými vestami a ochrannými brýlemi do svařovny. Prohlídky se řídí platným návštěvním řádem. Individuální prohlídky výrobních prostor nejsou možné.

Prohlídka závodu není v roce 2020 možná v těchto termínech:
1. – 3.1., 10.4., 13.4., 1.5., 8.5., 6.7., 27.7. – 7.8., 28.9., 28.10., 16. – 17.11., 23. – 31.12.

Prohlídka vzdělávacího centra Na Karmeli

Vzdělávací centrum bylo slavnostně otevřeno 20. září 2007 a leží nad údolím řeky jizery v historickém centru města Mladá Boleslav. Spolu s několika odděleními firmy je součástí kampusu ŠKODA AUTO Vysoké školy. Standardní návštěva trvá 1 hodinu, nutná předchozí rezervace.

REZERVACE PROHLÍDEK

V případě zájmu o prohlídku, prosím, použijte online rezervační systém.

KONTAKT

MÁTE-LI VÍCE DOTAZŮ, KONTAKTUJE NÁS

Návštěvní služba

Rezervace prohlídek