Restaurace a obchod

Moderní restaurace v historickém prostředí

V centru Mladé Boleslavi v historické budově – v bývalých výrobních halách, najdete moderní restauraci Café/Restaurant Václav. Jedinečné spojení autentického prostoru ŠKODA Muzea, tradiční české značky ŠKODA AUTO a prvotřídní gastronomie společnosti Zátiší Group, se postará o skvělý zážitek, ať se zastavíte na pracovní oběd, odpolední kávu nebo při návštěvě muzea.

Restaurace připravuje pravidelně pro své hosty tematicky zaměřené kulinářské týdny a večery se zajímavým menu a doprovodným programem, kterými skvěle doplňuje kulturní program ŠKODA Muzea. V letních měsících si hosté mohou vychutnat sezónní menu a nápoje na venkovní zahrádce. Tradiční česká jídla, originální sezonní pokrmy a domácí dezerty doplňují denně čerstvé sendviče, saláty a ovoce. Mezi oblíbené stálice patří hovězí svíčková s bylinkovým knedlíkem, guláš na černém pivě se spätzlemi a salát s kozím sýrem. Přijít můžete na snídani, oběd či odpolední kávu.

Otevírací doba Café/Restaurantu od 9:00 do 17:00

Café/Restaurant s kapacitou 100 míst je také vhodný pro obchodní jednání či soukromé oslavy. Pro tyto účely je možné restauraci rozdělit a vytvořit tak soukromé prostory pro nerušené schůzky. Prostor je nekuřácký a možnost ponechání otevřené restaurace po otevírací době je podmíněna minimální konzumací 20 000 Kč.

 

Využijte služeb e-shopu Café Václav

Ojednejte si občerstvení na rodinné oslavy a setkání či firemní meetingy. Objednávky jsou k vyzvednutí osobně v Café Václav (denně 9-17) nebo prostřednictvím kurýrní služby Liftago v okruhu 25 km.


obchod

ŠKODA Muzeum Shop nabízí suvenýry pro děti – omalovánky, pexeso, odznaky a další vybrané produkty současné kolekce ŠKODA dárkových předmětů a módy. Obchod je otevřen každý den od 9:00 do 17:00.

Reklamační řád muzejního obchodu

Další zboží ŠKODA AUTO naleznete na eshopu

KONTAKT

Restaurace
Restaurace – Andrea Vostárková

Catering, skupinové rezervace