café | restaurant václav

Moderní restaurace v historickém prostředí

V centru Mladé Boleslavi v historické budově – v bývalých výrobních halách, najdete moderní restauraci Café/Restaurant Václav. Jedinečné spojení autentického prostoru ŠKODA Muzea, tradiční české značky ŠKODA AUTO a prvotřídní gastronomie společnosti Zátiší Group, se postará o skvělý zážitek, ať se zastavíte na pracovní oběd, odpolední kávu nebo při návštěvě muzea.

Restaurace připravuje pravidelně pro své hosty tematicky zaměřené kulinářské týdny a večery se zajímavým menu a doprovodným programem, kterými skvěle doplňuje kulturní program ŠKODA Muzea. V letních měsících si hosté mohou vychutnat sezónní menu a nápoje na venkovní zahrádce. Tradiční česká jídla, originální sezonní pokrmy a domácí dezerty doplňují denně čerstvé sendviče, saláty a ovoce. Mezi oblíbené stálice patří hovězí svíčková s bylinkovým knedlíkem, guláš na černém pivě se spätzlemi. Přijít můžete na snídani, oběd či odpolední kávu.

Otevírací doba Café | Restaurantu VÁCLAV

PONDĚLÍ – NEDĚLE: 9:00 – 17:00

 

Café/Restaurant s kapacitou 100 míst je také vhodný pro obchodní jednání, rodinné oslavy či soukromé akce. Pro tyto účely je možné restauraci rozdělit a vytvořit tak soukromé prostory pro nerušené schůzky. Prostor je nekuřácký a ponechání otevřené restaurace po otevírací době je možné po předchozí domluvě.

Objednání jídel domů

Snídaně, obědy či drobné občerstvení si můžete objednat online přes kurýrní služby Dáme jídlo a Wolt až k vám domů nebo do kanceláře zde:

Využijte služeb e-shopu Café Václav

Připravíme pro vás pracovní snídaně, občerstvení na meetingy, školení nebo narozeninovou rodinnou oslavu. Můžete se spolehnout na kvalitu garantovanou skupinou Zátiší Group, jednoduchost objednávky a doručení na čas.

Ojednejte si občerstvení z eshopu www.cafevaclavrozvoz.cz. Objednávky si můžete vyzvednout osobně v Café Václav (denně 9-17) nebo si ji nechat dovést prostřednictvím kurýrní služby Liftago v okruhu 25 km. 

 

Sledujte nás

Více informací o nás naleznete na www.zatisigroup.cz

a sledovat nás můžete také na sociálních sítích:

KONTAKT

Restaurace

Rezervace míst

Andrea Vostárková

Catering, skupinové rezervace

Michal Čermák

Provoz restaurace, individuální rezervace