Budova Škoda Muzea nabízí kromě náhledu do počátků a vývoje společnosti Škoda Auto také bohatou nabídku konferenčních prostorů a sálů k pronájmu. V historické prostředí byly vybudovány moderní konferenční prostory a sály vhodné k podání nejrůznějších akcí, eventů, koncertů, porad či výstav. Vzhledem k rozsáhlosti komplexu Škoda Muzea je možné poskytnout jak prostory k příležitosti pořádání menších akcí pro firemní účely, tak i multifunkční sál, který je schopný pojmout několik stovek osob. Hlavní myšlenkou je propojit historické prvky budovy s pokrokovou technikou, čímž vznikají unikátní prostory, jež patří mezi nejmodernější v České Republice.

Sofistikovaný multifunkční sál o rozloze 930 m2 určený pro společenské, obchodní a vzdělávací účely je dokonalým místem pro konání různých akcí a speciálních výstav organizovaných společností Škoda Auto a/nebo jejími partnery či externími organizacemi.

Díky špičkovým řešením, jakými jsou například hydraulické multifunkční pódium a hlediště, je Laurin & Klement Fórum jedním z nejmodernějších multifunkčních center v České republice a jediným centrem svého druhu ve střední Evropě, které je přímo spjato se světem historie automobilismu.

Tento unikátní sál, který je situován doprostřed budovy Muzea, skýtá velkou míru flexibility z hlediska organizace různých interních akcí i akcí externích subjektů, mimo jiné prezentací vozů, tiskových konferencí, koncertů atd. 
Laurin & Klement Fórum je 37 metrů dlouhé, 23,6 metrů široké, 10,6 metrů vysoké a může být využito i pro účely speciálních výstav – důmyslné mobilní elementy dodávají prostoru jedinečnou flexibilitu. Postranní stěny (k dispozici jsou jak prosklené, tak pevné stěny) oddělující sál od výstavních oddílů nazvaných Tradice a Preciznost tvoří posuvný systém, který je možné otevřít, a proměnit tak celé Muzeum v jeden velký sál vytvářející souvislý celek, od renovační dílny až po velkou prosklenou stěnu, která celé Muzeum „otevírá“ směrem do ulice. Tato koncepce funguje obousměrně – výstavy se mohou zcela nebo částečně stát aktivní součástí tohoto multifunkčního sálu.

Základní architektura těchto prostor je důmyslně uspořádaná, precizní, založená na čistých základních tvarech a hladkých materiálech. Vysoce kvalitní parketová podlaha pomáhá vytvořit elegantní a zároveň uvolněnou atmosféru. 
Pódium (9x7 m) je vybaveno moderním zařízením a může být snadno zvýšeno až na 100 cm. Díky speciálním výztužím bylo dosaženo nosnosti 5 tun/m². Největším trumfem je integrovaná, elektricky ovládaná točna umožňující zvýšení mobility na akcích různého druhu. Hlediště pojme 376 hostů, přičemž dalších 200 sedadel je k dispozici na galerii a v přístavcích. Celá tribuna může být složena a zasunuta pod podlahu (odborníci tento systém nazývají „teleskopické hlediště"), čímž vznikne velký (900 m²) otevřený shromažďovací či taneční prostor využitelný pro různé příležitosti.

Další varianta a kombinace dostupných modulů (např. velká tribuna s malou tribunou naproti) jsou možné po předchozí domluvě. Dále máme k dispozici 50 ks stolů a 250 ks židlí. Jejich uspořádání závisí pouze na vašich potřebách. Můžou dobře sloužit jak k účelu tiskové konference, tak při plesovém uspořádání. V případě potřeby navýšení míst pro sezení lze využít galerii v prvním patře po obvodu sálu.

Virtuální prohlídku sálu Laurin & Klement Fórum naleznete na tomto odkazu.

Laurin & Klement Fórum
Celková plocha: 930 m²
Počet míst k sezení: až 582
Výsuvné pódium: 9x7 m
Jeviště: 17x9 m
Výška stropu: 10,6 m

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Konferenční sály Hieronimus I a II se nachází v prvním patře jedné z nejstarších továrních budov a jsou ideální pro pořádání uzavřených jednání. Nabízíme řadu variant uspořádání sálů, včetně nábytku a prezentační techniky.

Nově zrekonstruovaný světlý moderní sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy. Součástí sálu je akusticky oddělená kabina pro tlumočníky. Prostor vhodný až pro 40 osob a je vybavený projektorem s plátnem a vizualizérem.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus I. naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus I.
Celková plocha: 100 m²
Počet míst k sezení: až 40

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Moderní prostorný sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy poskytující několik variant uspořádání nábytku. Sál 215 m² pojme až 96 osob. Prostor je vybavený projektorem s plátnem, vizualizérem a TV.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus II naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus II
Celková plocha: 215 m²
Počet míst k sezení: až 96

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto
Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Zasedací místnost Kolowrat, vybavená širokoúhlou obrazovkou, je vhodná pro menší uzavřená jednání, prezentace, projekce, školení či workshopy.

Kolowrat
Celková plocha: 70 m²
Počet míst k sezení: až 37

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto
Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Kontakt

Vendula Kučerová

Rezervace sálů