Budova Škoda Muzea nabízí kromě náhledu do počátků a vývoje společnosti Škoda Auto také bohatou nabídku konferenčních prostorů a sálů k pronájmu. V historické prostředí byly vybudovány moderní konferenční prostory a sály vhodné k podání nejrůznějších akcí, eventů, koncertů, porad či výstav. Vzhledem k rozsáhlosti komplexu Škoda Muzea je možné poskytnout jak prostory k příležitosti pořádání menších akcí pro firemní účely, tak i multifunkční sál, který je schopný pojmout několik stovek osob. Hlavní myšlenkou je propojit historické prvky budovy s pokrokovou technikou, čímž vznikají unikátní prostory, jež patří mezi nejmodernější v České Republice.

Sofistikovaný multifunkční sál o rozloze 930 m2 určený pro společenské, obchodní a vzdělávací účely je dokonalým místem pro konání různých akcí a speciálních výstav organizovaných společností Škoda Auto a/nebo jejími partnery či externími organizacemi.

Díky špičkovým řešením, jakými jsou například hydraulické multifunkční pódium a hlediště, je Laurin & Klement Fórum jedním z nejmodernějších multifunkčních center v České republice a jediným centrem svého druhu ve střední Evropě, které je přímo spjato se světem historie automobilismu.

Tento unikátní sál, který je situován doprostřed budovy Muzea, skýtá velkou míru flexibility z hlediska organizace různých interních akcí i akcí externích subjektů, mimo jiné prezentací vozů, tiskových konferencí, koncertů atd. 
Laurin & Klement Fórum je 37 metrů dlouhé, 23,6 metrů široké, 10,6 metrů vysoké a může být využito i pro účely speciálních výstav – důmyslné mobilní elementy dodávají prostoru jedinečnou flexibilitu. Postranní stěny (k dispozici jsou jak prosklené, tak pevné stěny) oddělující sál od výstavních oddílů nazvaných Tradice a Preciznost tvoří posuvný systém, který je možné otevřít, a proměnit tak celé Muzeum v jeden velký sál vytvářející souvislý celek, od renovační dílny až po velkou prosklenou stěnu, která celé Muzeum „otevírá“ směrem do ulice. Tato koncepce funguje obousměrně – výstavy se mohou zcela nebo částečně stát aktivní součástí tohoto multifunkčního sálu.

Základní architektura těchto prostor je důmyslně uspořádaná, precizní, založená na čistých základních tvarech a hladkých materiálech. Vysoce kvalitní parketová podlaha pomáhá vytvořit elegantní a zároveň uvolněnou atmosféru. 
Pódium (9x7 m) je vybaveno moderním zařízením a může být snadno zvýšeno až na 100 cm. Díky speciálním výztužím bylo dosaženo nosnosti 5 tun/m². Největším trumfem je integrovaná, elektricky ovládaná točna umožňující zvýšení mobility na akcích různého druhu. Hlediště pojme 376 hostů, přičemž dalších 200 sedadel je k dispozici na galerii a v přístavcích. Celá tribuna může být složena a zasunuta pod podlahu (odborníci tento systém nazývají „teleskopické hlediště"), čímž vznikne velký (900 m²) otevřený shromažďovací či taneční prostor využitelný pro různé příležitosti.

Další varianta a kombinace dostupných modulů (např. velká tribuna s malou tribunou naproti) jsou možné po předchozí domluvě. Dále máme k dispozici 50 ks stolů a 250 ks židlí. Jejich uspořádání závisí pouze na vašich potřebách. Můžou dobře sloužit jak k účelu tiskové konference, tak při plesovém uspořádání. V případě potřeby navýšení míst pro sezení lze využít galerii v prvním patře po obvodu sálu.

Virtuální prohlídku sálu Laurin & Klement Fórum naleznete na tomto odkazu.

Laurin & Klement Fórum
Celková plocha: 930 m²
Počet míst k sezení: až 582
Výsuvné pódium: 9x7 m
Jeviště: 17x9 m
Výška stropu: 10,6 m

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Konferenční sály Hieronimus I a II se nachází v prvním patře jedné z nejstarších továrních budov a jsou ideální pro pořádání uzavřených jednání. Nabízíme řadu variant uspořádání sálů, včetně nábytku a prezentační techniky.

Nově zrekonstruovaný světlý moderní sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy. Součástí sálu je akusticky oddělená kabina pro tlumočníky. Prostor vhodný až pro 40 osob a je vybavený projektorem s plátnem a vizualizérem.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus I. naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus I.
Celková plocha: 100 m²
Počet míst k sezení: až 40

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Moderní prostorný sál vhodný pro přednášky, prezentace, promítání, rauty, oslavy, porady, školení, workshopy a kurzy poskytující několik variant uspořádání nábytku. Sál 215 m² pojme až 96 osob. Prostor je vybavený projektorem s plátnem, vizualizérem a TV.

Virtuální prohlídku sálu Hieronimus II naleznete na tomto odkazu.

Hieronimus II
Celková plocha: 215 m²
Počet míst k sezení: až 96

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Zasedací místnost Kolowrat, vybavená širokoúhlou obrazovkou, je vhodná pro menší uzavřená jednání, prezentace, projekce, školení či workshopy.

Kolowrat
Celková plocha: 70 m²
Počet míst k sezení: až 37

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Kontakt

Vendula Kučerová

Rezervace sálů