Konferenční prostory

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho v Liberci – Vratislavicích je místem, kde se počátky individuální mobility setkávají s trendy budoucnosti. Připomínáme si zde české průmyslové tradice, místní inženýrské umění a nadšení pro techniku. Budova prošla v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí s cílem vrátit jí proporce a vzhled z roku 1875, ve kterém se zde narodil věhlasný konstruktér Ferdinand Porsche. Moderně pojatá expozice interaktivně zapojí návštěvníky do poznávání světa techniky, technologií, bohaté historie i budoucnosti mobility.

Areál rodného domu

Areál rodného domu je vhodný k pořádání významných a jedinečných akcí a workshopů, ať už pod širým nebem v letním období, nebo ve vnitřních prostorech při nepřízni počasí. V rámci Vaší akce lze sjednat prohlídku expozice s průvodcem nebo pomocí speciální aplikace v iPadech, které jsou na místě k zapůjčení. 

Jednací místnost

Moderně vybavená zasedací místnost v 1. patře budovy, lze z ní vyjít na venkovní terasu nabízející výhled na Vratislavice a přilehlou krajinu. Potřebné vybavení i technická podpora profesionálního týmu je samozřejmostí. Pro konzultaci možností, které tento areál nabízí, nás neváhejte kontaktovat.

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto
Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Kontakty

Vendula Kučerová

Rezervace sálů