Konferenční prostory

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho v Liberci – Vratislavicích je místem, kde se počátky individuální mobility setkávají s trendy budoucnosti. Připomínáme si zde české průmyslové tradice, místní inženýrské umění a nadšení pro techniku. Budova prošla v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí s cílem vrátit jí proporce a vzhled z roku 1875, ve kterém se zde narodil věhlasný konstruktér Ferdinand Porsche. Moderně pojatá expozice interaktivně zapojí návštěvníky do poznávání světa techniky, technologií, bohaté historie i budoucnosti mobility.

Areál rodného domu

Areál rodného domu je vhodný k pořádání významných a jedinečných akcí a workshopů, ať už pod širým nebem v letním období, nebo ve vnitřních prostorech při nepřízni počasí. V rámci Vaší akce lze sjednat prohlídku expozice s průvodcem nebo pomocí speciální aplikace v iPadech, které jsou na místě k zapůjčení. 

Jednací místnost

Moderně vybavená zasedací místnost v 1. patře budovy disponuje 16 místy k sezení a lze z ní vyjít na venkovní terasu nabízející výhled na Vratislavice a přilehlou krajinu. Potřebné vybavení i technická podpora profesionálního týmu je samozřejmostí. Pro konzultaci možností, které tento areál nabízí, nás neváhejte kontaktovat.

Example Link Rezervace
Example Link Rezervace zaměstnanci Škoda Auto

Kontakty

Vendula Kučerová

Rezervace sálů