Mladá Boleslav

Typography

Mladá Boleslav


Prohlídky výrobních provozů v Mladé Boleslavi se pořádají od pondělí do pátku v době od 9 do 17:00 hodin. Prohlídku je nutné rezervovat několik dnů až týdnů předem.

Exkurze do závodu je možná pouze pro osoby od 10 let. Vstup do areálu společnosti je návštěvníkům povolen jen v pevné obuvi (plná pata, plná špice) bez podpatků.

Podmínkou prohlídky závodu v Mladé Boleslavi je vlastní dopravní prostředek s volným místem pro průvodce (auto, minibus, autobus) pro přepravu mezi výrobními provozy. Pro skupiny do 7 osob poskytujeme po dohodě vlastní dopravu minibusem.

Délka standardní exkurze je 1,5 hodiny, kde navštívíte 2 výrobní provozy. Prohlídkové trasy v rámci výrobního závodu v Mladé Boleslavi se v průběhu roku mohou měnit. Také reagují na aktuální (někdy nenadálou) situaci v provozu. Technicky zaměřeným skupinám nabízíme rozšířený program.

Dostavte se, prosím 10 minut před plánovanou exkurzí na recepci Škoda Muzea, kde si Vás vyzvedne průvodce. Skupiny budou vybaveny sluchátky, výstražnými vestami a ochrannými brýlemi do svařovny.

Návštěvní řád