Škoda Adventure

Po stopách historie Škoda Auto s novou vlastivědnou aplikací pro chytré telefony

Bezplatná aplikace Škoda Adventure seznamuje uživatele se vzrušujícím příběhem historického vývoje mladoboleslavské společnosti Škoda Auto. Na výběr jsou dva okruhy: Cesta po Mladé Boleslavi a Cesta po Škoda Muzeu. Škoda Adventure zábavnou formou vtahuje do historie české automobilky i města, v němž Škoda Auto působí od roku 1895.

Čeští průkopníci individuální mobility, nadšení cyklisté Václav Laurin a Václav Klement, položili před Vánocemi 1895 základy společnosti Škoda Auto právě v Mladé Boleslavi. V tomto městě dodnes působí vedení jedné z nejstarších dosud aktivních automobilek světa, nachází se zde také její hlavní výrobní závod, výzkumně-vývojová základna, Škoda Auto Vysoká škola a v neposlední řadě Škoda Muzeum. Po místech, kudy již 126. rokem kráčí historie jízdních kol, motocyklů, automobilů a dalších moderních produktů značky Laurin & Klement/Škoda Auto provází nová aplikace Škoda Adventure. Uživatelům je k dispozici zdarma, a to na AppStore i Google Play.

Putování po stopách strhujícího příběhu vývoje společnosti Škoda Auto je rozděleno do dvou na sobě nezávislých okruhů. Je tak pouze na uživateli aplikace Škoda Adventure, zda absolvuje jedinou z vycházek či oba okruhy, případně v jakém pořadí.

Aplikace ke stažení zdarma

Example Link App Store
Example Link Google play

Cesta po Mladé Boleslavi

Cesta po Škoda Muzeu