Bezplatná aplikace Škoda Adventure seznamuje uživatele se vzrušujícím příběhem historického vývoje mladoboleslavské společnosti Škoda Auto. Na výběr jsou dva okruhy: Cesta po Mladé Boleslavi a Cesta po Škoda Muzeu. Škoda Adventure zábavnou formou vtahuje do historie české automobilky i města, v němž Škoda Auto působí od roku 1895.

Čeští průkopníci individuální mobility, nadšení cyklisté Václav Laurin a Václav Klement, položili před Vánocemi 1895 základy společnosti Škoda Auto právě v Mladé Boleslavi. V tomto městě dodnes působí vedení jedné z nejstarších dosud aktivních automobilek světa, nachází se zde také její hlavní výrobní závod, výzkumně-vývojová základna, Škoda Auto Vysoká škola a v neposlední řadě Škoda Muzeum. Po místech, kudy již 126. rokem kráčí historie jízdních kol, motocyklů, automobilů a dalších moderních produktů značky Laurin & Klement/Škoda Auto provází nová aplikace Škoda Adventure. Uživatelům je k dispozici zdarma, a to na AppStore i Google Play.

Putování po stopách strhujícího příběhu vývoje společnosti Škoda Auto je rozděleno do dvou na sobě nezávislých okruhů. Je tak pouze na uživateli aplikace Škoda Adventure, zda absolvuje jedinou z vycházek či oba okruhy, případně v jakém pořadí.

Stránka byla zrušena. Budete přesměrováni na hlavní stránku webu.

Aplikace ke stažení zdarma

Example Link App Store
Example Link Google play

Cesta po Mladé Boleslavi

Cesta po Škoda Muzeu