Dětský den se Škodovkou

Akce pro děti

Dětský den se Škodovkou

03. 06. 2023

-

 

Sobota 3. června 2023 | od 9:00 do 16:00

Škoda Muzeum a Škoda Zákaznické centrum

Vstup zdarma

 

Rádi bychom vás pozvali na Dětský den, který se koná v sobotu 3. června 2023 v prostorách Škoda Muzea a Škoda Zákaznického centra od 9 do16 hod.

Před Zákaznickým centrem bude po celý den pro děti připraven pestrý program, který se ponese v pirátském duchu: malování na obličej, tetování i skákací pirátská loď.  Za splnění úkolů budou pro děti připraveny drobné odměny. 

Rodiče si v průběhu celého dne mohou vyzkoušet vozy Škoda Enyaq v rámci testovacích jízd a prohlédnout si vůz Škoda v řezu.

Programem bude provádět moderátor Michal Chylík.

Škoda Muzeum připravilo u příležitosti svátku dětí pro všechny děti i jejich dospělý doprovod po celý den vstup do expozice zdarma.  V sálech Hieronimus I a II čeká děti dětská dílna a herní zóna. 

Na sále L&K Forum proběhne ve dvou vstupech od 11 a 15 hod. koncert kapely Pískomil se vrací. Tato kapela věnující se výhradně moderní dětské tvorbě tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Při jejich živelném koncertu si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem. 

V průběhu dne je možné navštívit expozici Škoda Muzea a depozitář prototypů a seznámit se tak s bohatou historií značky Škoda. Pro zájemce začínají každou celou hodinu 40minutové komentované prohlídky expozice Škoda Muzea a depozitáře prototypů (zahájení na recepci muzea, předchozí rezervace není nutná).

Po celý den je otevřen Café/Restaurant Václav v budově Škoda Muzea. Přijďte posedět do předzahrádky a osvěžit se dobrou kávou či zmrzlinou.

Example Link
Zpět na program kulturních akcí