Dětský den se Škodovkou

Akce pro děti

Dětský den se Škodovkou

01. 06. 2024

-

 

Sobota 1. června 2024 | od 9:00 do 16:00

Škoda Muzeum a Škoda Zákaznické centrum

Vstup zdarma

 

V Zákaznickém centru bude po celý den připraven pestrý program na téma „Přijel k nám cirkus“ (vystoupení 10:00, 11:30 a 13:30), pro rodiče pak testovací jízdy s vozy Škoda. Škoda Muzeum připravilo pro všechny děti i jejich dospělý doprovod po celý den vstup zdarma.  Pro zájemce začínají každou hodinu komentované prohlídky expozice (bez předchozí rezervace). Pobavení a poučení dětí i dospělých přinese vrcholnou měrou

Festival IQ Play:

Pobav ení a poučení dětí i dospělých přinese vrcholnou měrou Festival IQ Play - hravá výstava, na které jsou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her.

Festival je rozdělen do několika zón podle druhu her. Zóna logických her je plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických a deskových her. Stavebnicová zóna nabízí stavebnice z nejrůznějších materiálů včetně méně známých stavebnic. Baby zónu pak tvoří obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky.

Celý festival zahrnující na 300 různých her je návštěvníkům sobotního Dětského dne k dispozici zdarma.

V rámci běžného vstupného bude festival přístupný i v pátek a v neděli od 9 do 17 hod. 

Example Link
Zpět na program kulturních akcí