MIG 21

Koncert

MIG 21

19. 04. 2024

-

 

Pátek 19. dubna 2024 | od 20:00

Škoda Muzeum | Sál L&K Fórum, ke stání

Vstupné 450 Kč v předprodeji, 490 Kč na místě

 

Hudební skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova”,  navazuje na své podzimní turné řadou jarních koncertů. Po dvou unikátních, vyprodaných koncertech ve Foru Karlín a letních open-airech, se kapela vrací do ověřených a všemi milovaných klubů, kde si bude se svými fanoušky opět co nejblíž! Pomalu si dýchat z úst do úst, prostě těsně vedle sebe, jak také zpívají v textu jedné ze svých písní.


„Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, ale zároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimita klubů nám dodává energii!“  podotýká zpěvák Jiří Macháček.


Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o jejich show přijít! Zahraje nejen své největší hity, ale zároveň představí své starší kusy v nových, netradičních úpravách, a fanoušci uslyší i zbrusu novou píseň, to vše podpořeno fantastickou vizuální show.


 

Předprodej na recepci Škoda Muzea (denně od 9 do 17 hodin) a zde online.

Example Link
Zpět na program kulturních akcí